Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok valakibe, akire mindig haragszom, de ő nem is tett semmit. Miért érzek haragot? Hogyan lehetne a haragot feloldani?

Figyelt kérdés

2011. nov. 11. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Valamit csak tett, ha haragszol rá.

Vagy akkor a szerelmeddel nem stimmel valami?

2011. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor én haragudtam a srácra (akibe reménytelenül vagyok szerelmes), azt azért tettem, mert helyettem egy olyan lányt választott, aki nem szerette őszintén. Legszívesebben berontottam volna hozzá, és leordítottam volna a fejét, hogy miért nem veszi észre, ki is szereti igazán? Miért nem tűnik föl neki, hogy az a csaj csak szórakozik, és össze fogja törni a szívét?

A legszomorúbb az egészben, hogy igazam lett. Átvágta a csaj, megcsalta. Utána nekem öntötte ki a lelkét, amit persze én egy cseppet se bántam... :)

2011. nov. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem azért haragszol, mert még nem szólított le? XD
2011. nov. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem jött össze a dolog, ugye? én is haragszom valakire, rohadtul... a szeretet és a gyűlölet között vékony a határ!

nem lehet, hogy azért haragszol rá mert szerelmes vagy viszont ő nem?

2011. nov. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kedves uccsó és mindenki!

mit tegyek, hogy elmúljon a haragom?

asszem, én is a viszonzatlanság és a reménytelenség miatt haragszom rá. pozítiv érzéseket szeretnék érezni iránta, nem haragot. hogy közeledjek hozzá, ha látja a szememben a haragot, mikor épp ellenkezően érzek iránta?

2011. nov. 12. 07:45
 6/7 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs! ha tudnám én is azt csinálnám...
2011. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

velem is történt egy hasonló eset.. én teljesen azt gondoltam, hogy szerelmes belém, több kisebb jel is volt.. és én haragudtam rá, mert elegem volt, hogy csak reménykedek, meg semmi biztosa nem tudok.. és amikor már aztmondtam, hogy megpróbálom elfelejteni, akkor jött egy újabb kisebb jel, és ez sokáig ment így tovább, és nem tudtam elfelejteni.. de én olyannal róbálkoztam, hogy csak barátként kezeltem, próbáltam nem arra koncentrálni, hogy bele vagyok zúgva.. kicsit furin hangzik, lehet lehetetlennek is, de valamennyire működik..

szóval próbáld meg csak egyszerűen megkedveltetni magad vele, és felejtsd el mennyire odavagy érte..:)

2011. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!