Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Több mint barátság, kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint barátság, kevesebb mint szerelem? Kérjem meg, hogy döntsön már, és ha nem akar többet, mint barátság, akkor ne viselkedjen úgy, és engedje, hogy továbblépjek?

Figyelt kérdés
Ő tisztában van az érzéseimmel, és ott van nekem, mint barát. Törődik velem, és amikor együtt vagyunk, különlegesnek érzem magam(elcsattant nehany csok. Érezteti velem, hogy fontos vagyok neki, és megértjük egymást ha csak egymásra nézünk. Mégis csak "barátok" vagyunk. De én belefáradtam ebbe.Azt mondja h tobbt erez iratnatm, mint baratsag...de nem tudja meg h mi ez a dolog koztunk. Úgy érzem, több van köztünk barátságnál, és szeretnék tisztán látni. Ha meg nem akar többet barátságnál, akkor engedje, hogy elfelejtsem, mert akkor tovább kell lépnem.

#szerelem #vagy baratsag?
2013. júl. 5. 13:15
 1/6 Amélia:) ***** válasza:
mióta húzza-vonja a dolgot?
2013. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mar kb. kicsivel tobb, mint egy honapja van koztunk ez a dolog...
2013. júl. 5. 13:18
 3/6 Amélia:) ***** válasza:

hát... ennyi idő alatt illene már eldöntenie, mit akar


én hanyagolnám kicsit, hátha észbekap:)

2013. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dobd fel neki a labdát.. szerintem..
2013. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jajj de ismerős szitu :)
2013. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ülj le vele és kérd meg hogy döntsön mit szeretne. nincs köztes út. én ugyanebben a cipőben járok mint te, azzal a különbséggel hogy ő egyszerűen nem tud csak úgy viselkedni mint barát pedig többször szóltam neki hogy ő nem akart tőlem többet mert nem tudott dönteni, úgyhogy akkor viselkedjen is úgy mint barát. többször elhatároztam hogy megszakítok vele minden kapcsolatot mert így én csak szenvedek. 5 hónapja megy ez nálunk. találkozunk, sétálunk vagy bármi a ház előtt pedig megcsókol bár nem mindig hagyom. tudom nem szabadna engednem de azok a fránya érzések:) ne ess abba a hibába mint én. tisztázd vele minnél hamarabb mert egyre jobban megkedveled és aztán te leszel padlón.
2013. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!