Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb baratomba, mit tegyek? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

16 evesek vagyunk es 8 eve legjobb baratok, en mar egyszer (1 eve) bevallottam neki mit erzek de o azt mondta hogy legyunk csak baratok, nem akarta veszelyeztetni a baratsagunkat.

En azt hittem mar nem szeretem de ugy tunik tevedtem. Halalosan szerelmes vagyok bele! Szeretnem megolelni, megcsokolni de nem tehetem...

Tudunk mindent egymasrol es mostanaban azt vettem eszre hogy sokat olelget (foleg ha reszeg) es foleg akkor olel meg ha mas velunk egyidos fiu is ott van.

Most mit tegyek?

Meg valami, en lany, o fiu, es most nagyon nem talalkozunk mert sokat bulizik a barati tarsasagunkban de en most nem akarok eljarni mert visszautasitottam egy kozos baratunkat es nem akarok a sracnak szivfajdalmat okozni azzal, hogy latnia kell... meg sirtam is mikor nemet mondtam neki mert kedvelem mint baratot es sz*r erzes volt visszautasitani ot..

Mindegy, a lenyeg, most mi legyen?

UI: bocsi a regenyert es az irasmodert telorol vagyok, es bocs hogy ilyenkor irtam de ezt ki kellett adnom magambol, (nem tudtam aludni se emiatt) mert nincs akinek elmondhatnam...



2013. júl. 2. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
"sokat bulizik, részeg" nekem ennyi elég is...........
2013. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a srác szeret kérdezd meg

Hajrá remélem sikerül összejönnötök!

2013. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát igaza van az előttem szólónak :/
2013. júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Annyira sokat nem csak most a nyari szunetben, meg annyia nem reszeg h mindenkire nyomul csak inkabb az a "vidam" reszeg fejta' tudod, csak monjuk ugy olyan lesz akinek nincs semmi baja de neha inkabb "kitarulkozik" ha erted h ertem. Amugy az anyukaja meghalt az apja egy alkesz a battyja meg folyton szemet vele, errol csak en es meg ugy 3-4 kozeli baratja tud.
2013. júl. 2. 00:12
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez 1-nek meg a 3.-nak ment.

Koszi 2-tes! :)

2013. júl. 2. 00:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok. Ha gondolod priviben elmesélek egy szívszorító történetet velem és egy lánnyal kapcsolatban. Egyébként kedveskedj neki, főzz stb... A szívhez a gyomron át vezet az út. :)
2013. júl. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az nehez lesz mert o cukrasznak en meg tolmacsnak keszulok.
2013. júl. 2. 00:16
 8/13 anonim ***** válasza:
A srác is beléd van esve.Majd összejön előbb vagy utóbb
2013. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Remelem... en ot nagyon szeretem csak nem akarom h megsinlodje a baratsagunk.

Mikor nehany baratunk megtudta h szerelmet vallottam neki a fiuk lehulyeztek ot amiert nemet mondott nekem. :)

2013. júl. 2. 00:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát azok a fiúk a hülyék akik lehülyézték őt ezért... -.- Nem tehet róla, hogy ő nem érez többet. Sajnos van ilyen, de még fordulhat a kocka, csak tegyél érte. :) (6-os voltam)
2013. júl. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!