Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Barátság, szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátság, szerelem. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Van barátom őt éve nagyon szeretem jól megvunk, de van egy fiú barátom aki csak barát , és vele kb 2 éve vagyok nagyon jóba, csak most bevallotta, hogy többet is érez és bejövök neki , de nm akarja a kapcsolatunkat tönkre tenni, de már el kellett mondania.Én őt nagyon birom nem akarom elvesziteni , mint barát, de a páromat sem. És az a baj , ha nm lennek meg jól a barátommal lehet elgondolkoznék ezen az egészen.Mind a ketten nagyon fontosak , mit csináljak.Tanácsokat kérek !
2013. jún. 30. 16:31
 1/3 anonim válasza:
Menj a másodikhoz! Ha igazán szeretnéd az elsőt, nem szerettél volna a másodikba... És szerintem mondd el az elsőnek,hogy a második is szeret! Ha megharagszik tudod, hogy nem őt kell választanod, ugyanis ha tényleg szeret akkor megérti... bocsi ezért az első/második szituért! Sok sikert! ;)
2013. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. jún. 30. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
azt amit eeddig... ő marad barát te meg a kapcsolatodra koncentrálj
2013. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!