Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most szerelem? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem? Lehet komoly kapcsolat? Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Egy évfolyamtársammal vagyok gondban. Már mikor először megláttam, furcsa érzéseim lettek. Flörtölgettünk, tette a vagány macsót stb. Találkozgatni meg chatelni kezdtünk úgy tűnt, sínen vagyunk. Mikor megtörtént az első csók azt mondta elsiettük és hagyjuk az egészet. Nem értettem és fájt, nem ment ki a fejemből. Ezután suliban csak néztük egymást, mosolyogtunk nem beszéltünk de néha esténként érzelmes üzeneteket írt nekem vagy én neki. De egyre elutasítóbb lett. (Tudni kell róla, hogy népszerű fiú és volt is vitánk belőle, hogy biztos túl átlagosnak talál, kevésnek, szerinte meg én voltam nagyképű. Nagyon büszke is, játsza a keményfiút. ) Szóval így teltek el hónapok. Néha írtam neki ilyen "szia mizu?" jellegű dolgokat, de elutasító volt és beletörődtem. De folyton ő járt az eszemben, lehangolt voltam, nem tudtam enni, aludni ő persze élte a maga életét. Pár hete aztán meglepett. Suliban odajött, hogy MAJD beszélni akar velem.. Este chaten megkérdeztem mi ez az egész és mondta, hogy mindent meg fogok tudni csak fel kell készülnie. 2 nappal később találkoztunk, de nem jutottunk semmire azt mondta ez összetett dolog, nem tudja elmondani így faképnél hagytam. Múlthéten ráírtam, hogy mizujs vele erre azt mondta, ne beszéljünk többé. Közben több barátja keresett, hogy szomorú, nem mozdul ki, beszéljek vele, de nem tettem semmit. Tegnap írtam neki, hogy ez így nem jó, valamiért fontos nekem és folyton rá gondolok. Válaszolt, hogy ugyanígy érez, de mikor megkérdeztem mi legyen már nem válaszolt..

Sosem éreztem még ilyet, mint vele... Teljesen összezavar. Úgy érzem, fél szeretni.. Olyan különleges számomra.. Nem fordítottunk túl sok időt arra, hogy megismerjük egymást mégis mintha rég ismerném. Az idegesít legjobban, hogy mindig helyén volt az eszem, de vele kapcsolatban nem. Nagyon megfogott! Gondoltam rá, hogy mivel ő egyidős velem de ugyebár éretlenebb, nem tudja kezelni az érzést de arra is, hogy csak játszadozik. De én már nem bírom ezt a huzavonát, muszáj valamit tenni. Úgy érzem olyan jó pár lennénk.. Szerethet ? Mit tegyek ? Tanácsok ? Vagy hasonló tapasztalat ? ELŐRE IS NAGYON KÖSZI



2013. júl. 6. 03:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Hat nem tudom, de ha mar igy az elejen nem tudja eldonteni h mit akar, nem hiszem h eleg erett egy komoly kapcsolatra...
2013. júl. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ő maga sem tudja, hogy mit akar. Nem egészen érett még egy kapcsolatra.
2013. júl. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pedig komoly fiú.. De köszi a válaszokat!
2013. júl. 6. 03:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Húha ezt így hajnali 3kor, nem tudsz aludni? :)


Szerintem a pasi/d eléggé össze van zavarodva,nem tudja el dönteni hogy akarja-e ezt a kapcsolatot vagy nem. Tuti te lennél az első "komoly kapcsolata". Egyáltalán ne írj neki,ne is keresd. Hagy keressen ő,ha számítassz neki és úgy érez irántad ahogy leírtad hidd el megfog keresni. :) Ezt tapasztalatból mondom,régen énis voltam ilyen...végén én kerestem a lányt és végül egy 2.5éves kapcsolat lett belőle... Remélem a lényeget érted :)

2013. júl. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos mi még nálad is kevésbé tudhatjuk, hogy mi lehet a srác baja, problémája. Lehet, hogy egy számára fontos másik lány van a viselkedése mögött. Ha neked annyira fontos, ne hagyd magadat lerázni amikor érdeklődsz a hozzád való viszonya felől. Hónapokig tartó reménytelen bizonytalanságnál a biztos, végleges lemondás is jobb.
2013. júl. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
megbántottad és visszabújt a csigaházába
2013. júl. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hú, az utolsó 2 választ nagyon köszönöm! A második lányt szerencsére kizárhatom. :) nagyon pesszimista srác és igen, valószínűleg én lennék neki az első komolyabb. De fellelkesítettetek! fiatalok vagyunk, lesz ami lesz ...
2013. júl. 6. 03:46
 8/11 belbolyhocska ***** válasza:
89%
Szerintem csak szimplán drámázik... Nem értem az ilyen embereket, miért nem tudnak szimplán boldogak lenni? Nem hiszem el, hogy 16 évesen akkora problémája lenne, ami miatt nem tudtok összejönni. Elképzelhetőbbnek tartom, hogy még nem érett meg a szerelemre.
2013. júl. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Éretlen a szerelemre, komoly kapcsolatra... Ne kezdj ki vele, csak még jobban fájni fog neked fájni, hidd el, ez a határozatlansága a kapcsolatotokban is elő fog jönni, és felemészt majd téged lelkileg, ő meg valószínűleg kidob majd, mert nem tudja mit érez, stb! Tapasztalat! Fiatal még, éretlen, neki még nem való komoly kapcsolat. Hagyd őt a saját kis világában, adj neki 2 évet, hogy rendezze a gondolatait, és felnőjön. Aztán kezdhetsz vele, addig ne.
2013. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hasonló cipőben jártam már énis...ugyanúgy első csók utána azt mondta h viszlát nem kellek neki...nagyon szomorú voltam napokig nem tudtam mit tegyek,csak rá gondoltam ő volt a fejembe,szívembe...de szerencsére sok barátnőm rábeszélt h felejtsem el jött a nyár kevesebbet gondoltam rá...de szeptemberbe mikor újra láttam lőtört bennem újra de már tudtam az eszemmel gondolkozni h nem szabad újra elkezdenem vele...hetekig forrt köztünk a levegő és pár hónap után találkoztam egy olyan sráccal,akin tényleg érzem h fontos vagyok neki , szeret...és én is nagyon szeretem->mai napig együtt vagyok vele.....ezt azért meséltem el h te is,véleményem szerint, próbáld elfelejteni,menj bulizni, legyél sokat a barátaiddal....és keress más fiút,aki tényleg tudja h mit is akar tőled!!!!!:D
2013. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!