Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az exbarátom szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátom szerintetek is egy taplò?

Figyelt kérdés

Annyi minden rosszat feltudok sorolni ròla, hogy hitetlen, hogy ebbe az emberbe egykor szerelmes voltam. Pl.:

1. Mindenképpen akar egy baràtnõt, így még a hugommal is szivesen kikezdene, mindenféle büntudat nélkül.

2. Csak kihasznàlja a lànyokat. Nagyon kanos, és a szexre hajt mindenkinél, hogy minél hamarabb meglegyen a csaj. A legutòbbi baràtnõje nem volt egy szépség, gyorsan megfektette, majd utàna rögtön kidobta mert àllítàsa szerint ilyen rövid idõ alatt nem tudta megszeretni, elsiették a dolgot, ràadàsul testileg egyàltalàn nem vonzotta a csaj. Szòval könnyen kaphatò volt, õ meg kihasznàlta.


És még ezek utàn nekem osztja az észt, hogy hogyan alakul ki egy komoly kapcsolat. Van egy làny baràtja, akivel nagyon jòba vannak. Minden titkukat megosztjàk egymàssal. A lànynak viszont soha nem fog kelleni, mivel neki csak egy utàna loholò pincsikutyàt jelent, akinek bàrmit elpanaszolhat, ha baja van. Csak lelki szemeteslàdànak hasznàlja.


Azt mondja exem, hogy ha ez a làny akarnà, vele eltudnà képzelni komolyan is. De csak vele, senki màssal nem. Mert szerinte ahhoz idõ kell, hogy lelkileg összemelegedjen két ember, és ha õ talàl egy baràtnõt magànak, aki szàmàra pàr hete még csak egy idegen/ismeretlen làny volt, egyszerüen nem tud a lelki dolgokra koncentràlni, csak a szexre.


Tudom, hogy ha én anno nem adok neki esélyt több hònap baràtkozàs utàn, hanem tovàbbra is a "friend zone"-ba soroltam volna, akkor most utànam is loholna. De amint a baràtnõje lettem, egyre kevésbé kezdett tisztelni. Szerinte mi nem tudtunk lelkileg kiteljesedni, mert mi is elsiettünk néhàny dolgot, és szerinte ezzel a baràtnõjével sokkal "magasabb szinten" van lelkileg. Mi meg a végén màr csak azért voltunk együtt, hogy testileg kielégítsük egymàst.


Szòval õ most úgy van velem, hogy még mindig kívàn engem, és szeretné megpròbàlni velem ezt a baràtsàg extràkkal dolgot. Elküldtem a fenébe, tudom hogy ezzel csak nyíltan kihasznàlna engem. Mondtam neki, hogy maradjunk jò baràtok, de hanyagoljunk minden testi dolgot, mert ez így sosem lesz igaz baràtsàg. És ha ezt a szimpla baràti viszonyt sikerül vele kialakítanom, tudom hogy majd ràm is tapadni fog mint arra a lànybaràtjàra, és nem csak megfektetni akar majd. Persze több esélye màr nem lesz nàlam azutàn hogy egyszer dobott, de jòl esne ha egy kicsit rohanna utànam is. Sokkal jobban érezném magamat, mert ahogy most viselkedik velem, az nekem megalàzò.


Szòval így müködik a sràc. Sok ilyen fiú van? Nektek mi a véleményetek ròla?


Ui.: Olyan kérésem lenne, hogy véleményeteket bõvebben fejtsétek ki, jò lenne olvasgatni. Köszönöm!



2013. júl. 6. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Valami van abban amit mond, de valószínűleg csak duma és egy nyomorult egyébként.
2013. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
csupán csak azt kaptad amit szerettél volna. most hogy visszanyalt a fagyi már nem kell? hm...
2013. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek téged..:) Tapló volt, dobtad... Ha ennyire zavar, hogy más lányokkal hogyan viselkedik, akkor miért nem próbálod meg szimplán elfelejteni? Attól még, hogy utánad is elkezdene futni, attól még ugyan olyan egy tapló fog maradni és nem fog téged jobban tisztelni.Miért nem felejted el és keresel egy normális srácot, aki megbecsül téged?
2013. júl. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon ismerős a történet, az én exemre emlékeztet. Valahogy én is azt érzem, hogy csak addig tisztelik egyes férfiak a nőt, amíg nem kapták meg. Nekem most nincs barátom, de hogy tudnám előre kiszűrni, hogy ezek a példányok messze elkerüljenek? Miből vegyem észre még az ismerkedés szakaszban?

Szerintem hiába próbálod meg a szimpla barátságot a sráccal (én is próbáltam exxel) többé már nem fog úgy tekinteni rád ahogy te szeretnéd, és bele fogsz fáradni a trükközésbe.

2013. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Meglepően sok igazság van abban, amiket mond.

Téged zavar az igazság, hogy megdugott és aztán dobott. Sokkal jobban jártál így, mintha évekig együtt lettetek volna, de nem szeretitek egymás.

Teljesen korrekt volt. Elmondta, hogy nem működik, de szex még lehetne. Ha lelkileg nem kötődnél hozzá még mindig, akkor lehet, hogy neked is megfelelt volna ez az ajánlat.

Nem fog utánad futni.

2013. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2: Nem értelek, mit akarsz ezzel mondani.

5: Lehet igaza van, egyetértek én is vele sok dologban. Egyébként szerintem meg igen is fog utánam futni. És hogy miért? Mert én nem adtam oda magam neki egészen. Engem nem dugott meg :) Ez a lényeg. Szóval itt még nincs minden veszve.

2013. júl. 6. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj, te esélyt fogsz neki adni.

Ne tedd!

Amúgy korrektül látja a dolgokat, én is így látom, de én ezeket nem csak utólag közlöm, és ez nagy különbség. Így elég nagy szemétség.

És egyébként hidd el, tévedsz. Nem fogod magad attól jobban érezni, hogy lohol utánad, csak addig se tudod elengedni, és lelked mélyén reménykedni fogsz, hogy igazán beléd szeret és majd jó lesz minden.

Ezzel az egésszel csak magadat szivatod, ha nem szállsz ki belőle minél előbb.

Persze úgyse fogsz rám hallgatni, de majd figyeld meg, hogy így lesz.

21L

2013. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtem olvasni olyan volt mintha az én exemről olvasnék. Noss neki is volt ilyen nagyon jó lány barátja akinek nagyon nyalt később szerelmet is vallott neki ez a szép romantikus sztori addig tartott amíg a lány barátját meg nem dugta.. :) utána jött a következő és így tovább, az ilyen pasik nem akarnak kapcsolatot csak teszik a szépet amíg meg nem szerzik a lányt, szerintem ne is reménykedj ilyenekbe inkább felejtsd el nem éri meg időt és energiát pazarolnod rá inkább keress egy sokkal jobbat ;) L
2013. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!