Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek normális az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az exbarátom?

Figyelt kérdés

3 hete szakított velem, 6 év együttjárás és 3 év együttélés után. Hogy pontosan miért, azt nem tudom, mert csak sablon kifogásokat tudott mondani. Pl. hogy túl jó vagy nekem, meg hogy mégsem velem akarja leélni az életét, stb. Azután pedig kiköltözött a lakásomból. Nos én nem az a fajta vagyok, aki az ilyen változásokon túl sokáig rágódik.

Amikor 10 év munkaviszony után közölte velem a főnököm, hogy tovább nem tart rám igényt, akkor sem sajnáltam magam, hanem utánanéztem a lehetőségeimnek.

Persze még fáj a szakítás, de azért nem zuhantam magamba, egyedül is ugyanolyan jól érzem magam, és hát elvégre az élet így is úgy is megy tovább, nem igazán érdemes sokáig a múlton rágódni. Ami megtörtént, azt már úgysem tudom megváltoztatni.

De ma a következő történt. Anyámmal beültünk a helyi cukrászdába egy sütire, beszélgettünk, nevetgéltünk, szóval jól éreztük magunkat.

Egyszercsak berobbant az exem, majdnem szó szerint és számon kérte rajtam, hogy hogy merem én magam jól érezni a szakítás után, miért is nem vagyok minimum depressziós. Hogy tudok ilyen nyugodtan ücsörögni és nevetgélni.

Ilyen kirohanása a 6 év alatt egyszer sem volt, de most őszintén szólva megijedtem a viselkedésétől. Megkérdeztem tőle, hogy úgy amúgy jól van? Mert nem úgy néz ki. Választ már nem kaptam, mert otthagyott minket.

Azt még tudni kell, hogy nem vagyunk már tinédzserek én 34 vagyok, ő pedig 38.

De én ilyen viselkedést férfitól még soha nem láttam, és hát remélem nem is fogok.

Vélemények?



2013. ápr. 28. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Valószinűleg az exed most jött rá, hogy elpazarolt 6 évet az életéből egy olyan ember miatt, aki csak érdekből volt mellette, mert, hogy érzésből nem, az tuti.
2013. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Na nehogymár még a pasit kelljen sajnálni!!
2013. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom, miből szűrted le, de legyen neked igazad. :)))
2013. ápr. 28. 15:20
 4/13 A kérdező kommentje:
1-nek ment a komment.
2013. ápr. 28. 15:20
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
3 Én a helyedben nem örülnék ennyire ennek, mert rólad olyan negatív, amilyen negativ csak emberről lehet.Mert az ilyet nem hivják nőnek, aki ezt és igy csinálja. Viszont pszichopatára igen.
2013. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
*pszichopatának
2013. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A faszi hiúságát sérti, hogy az exnője nem halt bele egy kicsit abba, hogy otthagyta, nem sírja át az éjszakákat, hanem próbál új életet kezdeni. Ez amúgy általában mindenkinek beb.asz az egójának, ha azt tapasztalja, hogy az exe jól tartja magát a szakítás után (ami nem jelenti azt, hogy akár hónapokkal később is nem fog hiányozni olykor a másik, és nem sír utána kicsit, de ez normális, 6 év mégse tűnhet el nyomtalanul).
2013. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Aha értem, szóval attól lennék nő, ha a szakítás után mély depresszióba süllyednék, és azon törném a fejem, hogyan lehetnék öngyilkos. Így értetted? Mert akkor tényleg nem vagyok nő. Viszont köszönöm szépen jól érzem magam a bőrömben.
2013. ápr. 28. 15:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell vele foglalkozni. 6 év hosszú idő, biztosan azt gondolta az exed, hogy ennél azért egy kicsit jobban meg fog téged viselni a hiánya, de azt mondjuk nem értem, hogyha alapvetően ő szakított veled, akkor mit problémázik a te lelkiállapotodon.

Te már láthatóan továbbléptél, és valószínűleg ezt nehezen viseli, mert úgy érzi, nem hagyott elég mély nyomot benned ezalatt a 6 év alatt.


Kár ezen rágódni. Ő már az exed, ergo a múlt. A múltat meg hagyni kell ott, ahol van, és nem kell rajta rágódni.

2013. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
8 Az irásod alapján, hogy sem kapcsolat, sem munka semmiféle kötődést, érzelmet nem tanusitasz ami emberi lenne. Ez mutat a pszichopataságra. Egy ember érez, nem érdek, hanem érzés. Nálad nincs. Ez viszont komoly lelki negativ hátteret sejtet rólad.
2013. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!