Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor fogom elfelejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom elfelejteni az exem? 17/L

Figyelt kérdés
Mát több mint 1 hónapja szakítottunk és én még mindig szerelmes vagyok belé. Ő már rég túllépett rajtam és új barátnője van.

2013. júl. 6. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
nem kellett volna lefeküdni vele. így kicsit hosszadalmas lesz.
2013. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor, amikor találsz egy új embert magad mellé. Vagy előbb:D
2013. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
le sem feküdtünk
2013. júl. 6. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nem feküdtetek le, akkor el fog múlni az érzés idővel, nyugi! :) első voltam.
2013. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ha majd találsz valaki mást akibe beleszeretsz..
2013. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tedd ki a lábad a városba, olyan helyekre ahol sok a fiú, és gyakorlatilag másnapra elfelejted.
2013. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. júl. 6. 22:25
 8/8 Csak Betti válasza:
Velem is hasonlo a helyzet,csak én mar kb.9 honapja szakitottam vele.Azota van egy boldog 7 honapos kapcsolatom,de amikot latom az uj csajaval rosszul vagyok és még mindig sokat gondolok ra.Nyugtatom magam,hogy el fog mulni és hiszek is benne :(
2013. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!