Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány csak kicsit távol van tőlem mit gondoltok gond ez?

Figyelt kérdés
Egy kísérletes versenyen láttam meg ami nem ott volt ahol mi lakunk hanem innen nálunktól 40km-re és ahol volt a verseny ott lakik a lány is.Nagyon sokat beszélgettünk facen és sztem kedvel mondtam neki,hogy tetszik nekem meg minden aztán azt írta aranyos vagyok neki is tetszem.Szerintetek lehetne valami belőle 40km távolság sok?Mondjuk megtudnám oldani,hogy biciklivel odamegyek ami max 3 órába kerülne és még sportolnák is,nem ártana legalább az se:)Amúgy én 15F és ő meg 13L.

2013. júl. 6. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
40km semmi. :) én áldásom adom rátok. :D
2013. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi,csak először jöjjünk is össze :DD Csak nem akarom ezt egyből csak szépen lassan még 1 évig csábítgatom valamikkel akár facen keresztül aztán remélem,hogy sikerül összejönni vele:)
2013. júl. 6. 21:50
 3/4 anonim válasza:
Figyelj... A barátnőm 350 Km-re lakik tőlem, 115 napja vagyunk együtt, szóval becsüld meg azt a 40 Km-t ;)
2013. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
en 13 honapja vagyok egyutt a baratommal es 140km-re lakik tolem :D szoval hajra :)
2013. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!