Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Óriási segítségre lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási segítségre lenne szükségem. Nagyon fontos. Aki vicces kedvében van, kérem inkább hagya figyelmen kívül. Tudnátok segíteni, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal eddig párkapcsoltban éltünk,és most ide szeretne költözni,hogy közelebb legyünk egymáshoz..és én szlovákiai vagyok ő pedig magyarországon él..én még csak 17 éves vagyok,ő 21 lesz...nekem még van egy évem gimnáziumban,hogy leírettségizzek..itt 18 év alatt nem adnak senkinek munkát pláne nem érettségi nélkül,és amég iskolába jár az ember a szülők felelnek érte,akkor is ha nagykorú.És otthon nem a legjobb a helyzet..a szüleim elég szigorúak és gyakran akár ok nélkül is elkapatják magukat és verés a dolog vége mert szerintük ez így helyes..és a mérgüket általában ratam töltik ki..És a párom azt szeretné,ha odaköltöznék hozzá amég kiárom a gimit..mert a tanév kezdetekor már18 leszek.Azt mondja,hogy nem érdekli ha nem tudok egyenlőre segíteni neki,mert az a fontos h elvigyen a szüleimtől,hogy ne bánthassanak..és nagyon szeretnék vele lenni,de szerintem igazságtalan lenne elfogadni az ajánlatát..mert még nem dolgozhatok és nem tudnék neki segíteni semmiben..mert érettségi nélkül még nagykorúakat is alig vesznek fel..de azt mondta,hogy neki ez nem számít..csak az a fontos,hogy vele legyek..de nem akarok gondot okozni neki...Mit tegyek? :(
2013. jún. 21. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt jól át kell gondolnod, az összeköltözés sok mindent elronthat és úgy kell eljönni otthonról, hogy ha nem úgy jönnek össze a dolgok akkor legyen hová visszamenned.
2013. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Megvernek a szüleid 17 évesen? Te jó ég! Ez szörnyű és ez már családon belüli erőszaknak minősül. Lépj le és fejezd be a sulit máshol.
2013. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez nehéz dolog.Én először befejezném a sulit aztán elköltöznék ... de azért leírhattad volna,hogy te és ,hogy ő hol lakik,mert az is számít :D
2013. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Már amióta gimibe járok bántanak..akkor voltam 11..nagyon szeretnék elmenni..főleg vele..de tudom h gondot jelentenék, még ha nem is mondja meg..és ő azt mondja,hogy nem számít..de túl sokat tenne értem..sose tudnám megghálálni..

Ő dél-magyarországi..én dél-szlovákia...470km a különbség..de ideköltözik...

az a baj,hogy ha elfogadnám az ajánlatát,akkor bűntudatom lenne,hogy ennyit tesz értem én meg ott kb felesleges vagyok mert amiatt,hogy iskolába járok és nincs végzettségem nem találnék munkát..v is nagyonnagyon kicsi az esély rá..és amég nem töltöm be a 18-at addig lehetetlen

2013. jún. 21. 17:08
 5/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, ő jót akar neked és meg akar védeni, mert szeret. Ne legyen bűntudatod azért, mert még nem tudsz dolgozni, másban is segíthetsz neki, például rendben tartod azt a helyet, ahol majd laknátok. Persze az fontos kérdés, hogy ha a szüleidet elhagyod, valószínűleg már többé nem mehetnél vissza, és ha a pároddal végül nem alakulna minden tökéletesen, akkor hová tudnál menni.
2013. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy segíthetnék másban..de úgy érzem nem teszek eleget..mert nehéz lesz neki,hogy két emberről kell gondoskodnia..de lehet igazad lesz :)

Anyuékhoz úgysem mennék vissza...azt akarom,hogy már vége legyen ennek az egésznek és ne bántsanak többet..

2013. jún. 21. 17:53
 7/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy nehéz helyzetben vagy, látom, mégis vigyázz! Inkább csak a magad erejében bízz, nehogy csöbörből vödörbe kerülj, kiszolgáltatottan.
2013. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő..te mit tennél?Elfogadnád,amit felajánlott v sem?
2013. jún. 21. 17:59
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd el a barátod segítségét .:)
2013. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Átgondolom köszönöm:)
2013. jún. 21. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!