Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Életetek maradandó, szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életetek maradandó, szerelmi története? Vagy csak egy vicces spontán flörté?

Figyelt kérdés
Mi hagyott nagyobb nyomot bennetek? Elmesélnétek a legjobb emléket egy párotokkal,ahogy megismerkedtetek és összejöttetek? Egy kis csöpögős love story sosem árt :)

2013. júl. 7. 21:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A "mi lett volna ha" nekem is nagyon érdekes(a kapcsolatomat tekintve is) mivel puszta véletlenek játszottak közre abban hogy találkozzunk majd összejöjjünk a barátommal...:)
2013. júl. 7. 22:06
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok, a vége lemaradt: Bár még gimi végéig egy osztályba jártunk, de semmi sem lett köztünk, talán ezért is különleges az a momentum.
2013. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Az szép...Gratulálok nektek!:)
2013. júl. 7. 22:07
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Mostani barátommal úgy ismerkedtünk meg hogy,buliba voltunk és én elég rosszul lettem az alkoholtól. Na elkezdtem hányni,ugyan ott voltak mellettem a barátnőim de, barátom mondta hogy, menjenek nyugodtan majd ő vigyáz rám. Olyan édes volt hogy, akkor ismeretlenül felajánlotta segítségét :D Na,de ez akkor nem hatott meg még hánytam 3-szor és egyszer a cipőjét is eltaláltam. Utána kicsit jobban lettem és végigbeszélgettük az estét. Nekem ekkor még másik barátom volt,és ezt ő is tudta.

Két hónapra rá csúnya módon szakított velem az exem, és másnap meg buliban ismét találkoztam mostani barátommal. Itt már csókolóztunk is. Anyuék nem is nézték jó szemmel,hogy egyik napról a másikra új barátom lett,de végül ők is megkedvelték mostani barátom.

9 hónapja vagyunk már együtt :)

19/L

2013. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mármint 10#-nek :D
2013. júl. 7. 22:08
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen :)
2013. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Mi jó haverok voltunk az összejövetelünk előtt 2 évvel..Próbált fűzni de komolytalan volt a dolog.Voltak akkor balhéi,csajozás,buli stb..Emlékszem még barátnőim mondták hogy az egyetlen ember akivel soha az életben nem kezdhetek az Ő,mert csak átverne stb..:)) Majd egyszer csak eltávolodtunk,nem beszéltünk semmit 2 évig..És a semmiből 2 év után egy régi fogadásunkat felemlegetve rám írt( be akarta hajtani a nyereményét-egy vodkanarancsot :D) Találkoztunk mint régi haverok,több órát végigbeszélgettünk,és hihetetlenül jól éreztem magam vele..Akkoriban kavart egy csajjal,de amikor a lány ott aludt volna nála összevesztek..Aznap este megint találkoztunk,mesélt, beszélgettünk sok dologról..Nem gondoltam volna hogy bármi is lesz köztünk,bár furcsa volt nekem hogy ennyire jól érzem magam vele..Majd találkoztunk ismét,vodkanarancsoztunk és megcsókolt...Csak úgy a semmiből..Azóta együtt vagyunk:) Érdekes mert előtte csak ilyen pár hetes-1 hónapos kapcsolataim voltak..És ő,akivel sosem tudtam volna elképzelni,mára a szerelmem lett.Állítása szerint ő is először szerelmes életében:)
2013. júl. 7. 22:17
 18/21 anonim ***** válasza:
most hétvégén voltam Pesten, Instantban, és odajött hozzánk 2 brazil csávó, beszélgettünk, táncoltunk. eléggé maradandó, mert már 5napja ez jár a fejemben:) aztán hazajöttem a pasimhoz, és uncsi....:(
2013. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Érettségim előtt kitaláltam, hogy én a nyelvi részre neten fogok tanulni és nem könyvekből. Regisztráltam egy német chatoldalra és minden jó volt. Másnap rám írt egy fiú, más volt mint a többi és azonnal éreztem, hogy ő nekem az igazi. Csakhogy több mint ezer km volt köztünk és a suli, barátok minden ide kötött és féltem is változtatni. Egyetlen képet kaptam tőle és mikor megláttam elállt a lélegzetem, mert ugyanolyan volt, mint amilyen férfit én kitaláltam magamnak :) De megmaradtunk barátoknak és fél évvel később a lakásomban ültem, amikor (még nem is találkoztunk) szerelmet vallottunk egymásnak. Életem egyik legszebb pillanata volt. Aztán otthagytam az egyetemet, mert orvosira készültem (és nálunk felvételi van , így arra kellett tanulnom), majd egy évvel később egy hozzá közeli városba kerültem. Azonnal megbeszéltük, hogy találkozunk, bár mindketten féltük. Ő jött hozzám vonattal és mikor leszállt azonnal tudtam, hogy Ő az ! Határtalanul boldogok voltunk és pozitív értelemben csalódtunk egymásban :) Most már lassan 2 éve együtt vagyunk, tervezzük az összeköltözést a közeljövőben :) és a kezemet is már megkérte :)

21/N

2013. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén csak párat olvastam el, de az utolsó az nagyon aranyos!:)
2013. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!