Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féltékenységi hisztik ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységi hisztik ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam az a féltékeny típus, talán azért is, mert a párom éreztette velem, hogy én vagyok a one and only a számára. Két éve vagyunk már együtt és mostanság egyre többször megnézi a jó nőket, meztelen csajos naptárjai vannak, s még nálam is a pucér nős klippeket nézegeti néha. Az meg a másik dolog, hogy egyre gyakrabban csinál váratlanul programokat a "haverokkal", persze nélkülem. Engem meg kissé hanyagol.Erre persze jön a hiszti, amit ő feleslegesnek talál. Valóban az lenne?

2013. júl. 8. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindnekiben van féltékenység, nem vedd a szívedre ha ezt mondta. De beszéld meg vele, h mi a hlyzet, mert leht tényleg megcsal, de lehet h csak te agyalod tovább..:)
2013. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, beszéltem már vele erről, sőt egyszer úgy felhúzott, hogy konkrétan rá is kérdeztem, ami kissé hülyeség volt :D de szerinte túlstresszelek mindent...
2013. júl. 8. 15:48
 3/4 Blinty666 válasza:
Nincs semmi gond egy kis féltékenységgel amíg az nem beteges .Természetes ,hogy ennyi idő után kicsit lankad az érdeklődés egymás iránt ,de ha tényleg szeretitek egymást akkor ezt meg lehet oldani könnyedén.Azzal sincs semmi probléma ha megnéz vagy esetleg fantáziál más nőkről...amíg ez csak képzelgés .Amennyiben viszont például sétáltok az utcán és majd kiesik a szeme ,azt nemárt ha szóvá teszed .A "hiszti" tényleg nem megoldás ,próbáljátok felnőtt emberek módjára szépen megbeszélni .
2013. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az a tré, hogy az én pasim az 5 hónapos kapcsoltunkban is megnézi a nőket, lányokat, élőben, képeket, videokban. 5 hónap után.. az most mi??!!...
2013. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!