Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért produkált féltékenységi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért produkált féltékenységi rohamot, ha "csak barátok vagyunk"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nyáron volt az első pasim, és persze olyat fogtam ki, aki csak a szexre hajt, és én meg ebben nem voltam benne. Rosszul esett, mert olyanokat mondott, hogy nagyon szeret, és iszonyatosan örül, hogy csak az övé vagyok. Majd erre rá, mivel nem volt sikere, nem engedtem neki, hogy ágyba vigyen, kidobott. Azt mondta, csal barátok vagyunk. A padlón voltam, még most is egy kicsit ott vagyok. Tegnap este elmentünk kocsmázni, és ő is ott volt, meg egy csomó másik srác. Az egyikük nagyon rámnyomult, átölelt, haza akart kísérni, és randit is akart tőlem kérni. Ezalatt az én volt pasim leült a másik oldalamra és olyanokat mondott, hogy nagyon szeret, nem tud elfelejteni azóta sem. Látta, hogy a srác átölel, tisztára ideges lett, és elküldte a srácot a francba. Az este folyamán meg le is smárolt, ami rossz volt, mivel alig tudtam magam leállítani, annyira hiányzott :( És nem értem most ezt így miért csinálta? Megint csak le akar fektetni, vagy esetleg megbánta volna a dolgot?


2012. dec. 1. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ideges lett, hogy a szeme előtt adod oda másnak, amit neki nem sikerült megszereznie. A "birtokháborítás" miatt lett ideges, nem szerelmes.
2012. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ne félj leányom! míg a problémákon és kérdéseken gondolkodsz helyette a megoldást és a választ kéne megtalálnod, ha ezt nem leled meg akkro a szívedben ott benned van a probléma, melyet valahogy felszínre kell hoznunk.


Nemsokára peróbálok majd segíteni neked és ígérem esti imámba belefoglallak téged is.


Az akinek nem kellesz eléggé az nem fog várni rád eleget ha valakinek fontos vagy gyermekem, azaz Úr és amíg ő veled van addig ne félj nem érhet baj.


A pasit meg h@gyd a pics@ba.

2012. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
érzéketlen tapló, a nemünk szégyene... csak ki akar használni, ne engedj neki... inkább menj randira azzal a rendes sráccal, aki elhívott... de őt is próbáld azért kiismerni
2012. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

átéltem már ezt:D

Dobtam a csajt mert nem kellett nem is szerettem utánna meg féltékenységi roham meg vissza akarom kapni :DDD

1 válaszolónak adok igazat

2012. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Uh szerintem ez a legrosszabb fajta. Nem kellesz neki, de azért azon kiakad, ha mással kezdenél. Nekem is volt egy ilyen történetem. Menekülj a sráctól, szerintem egy önző disznó. És kutyából meg nem nagyon lesz szalonna. 21/L
2012. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden pasi ezt csinálja. Ez nàluk reflex. Nem kellesz, kidob, de ha más pasi kerül a közeledbe, akkor rögtön lehozná neked a csillagokat is.... Le kell sz@rni...
2012. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt?
2012. dec. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1 hónapig.
2012. dec. 2. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!