Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha túlságosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Encsiiii kérdése:

Mit tegyek ha túlságosan szeretem a párom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már pár nap távolság is annyira fáj, mintha tőrt szúrnának a szívembe. A jövőbeli terveim felében már nem vagyok biztos, mert nem tudom elképzelni a távolságot. És ez helytelen. Mit kellene tennem? :/

2013. júl. 11. 01:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát ne adj rá okot, hogy szakítson... ezzel, hogy rágod magad felesleges dolgokon, csak elősegíted a rosszabb lehetőségeket. Próbáld a legtöbbet kihozni a dologból... ezen aggódni, hogy túlzottan szereted óriási hülyeség, már megbocsáss...
2013. júl. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Belekezdtem egy új nyelv tanulásába. De mindig ő jár a fejembe. És már csak azon kapom magam, hogy a telefont nyomkodom, vagy a facebook-on írok vele.
2013. júl. 11. 02:12
 13/16 A kérdező kommentje:
Sose adnák rá okot. De nem nem irányíthatom az érzéseit. Se most, se a jövőben.. Tudom én azt.
2013. júl. 11. 02:13
 14/16 anonim ***** válasza:

Mi is nagyon szeretjük egymást a barátommal, és ha 1 napig nem látjuk egymást, akkor már nagyon hiányzunk egymásnak. :) Több mint 1 éve vagyunk együtt, és nem sokára elköltözünk... :( Sajnos nekünk is ki kell bírnunk, hogy nem látjuk egymást mindennap.

16/L

2013. júl. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) És sok szerencsét. Messze költöztök?
2013. júl. 11. 11:34
 16/16 anonim ***** válasza:
Annyira nem költözünk messze, de a napi találkozás nem hiszem, hogy megoldható lenne. Eddig kb 2 percre laktunk egymástól, de mi elköltözünk egy másik városba. És ő is messzebb költözik innen, bár a városban marad. Szerintem max 30 km lenne köztünk, vagy kicsivel több, de nem is az a lényeg. Egyszerűen furcsa lesz megszokni, hogy nem találkozunk mindennap. Tulajdonképpen pár nap van már csak hátra. :(
2013. júl. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!