Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valóban ő lesz a jövőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valóban ő lesz a jövőben az igazi, ad még egy esélyt nekem?

Figyelt kérdés

Ő teljesen őszinte volt velem, én azonban nem sok mindent mondtam el magamról, mondtam hogy ez mindig igy van. Egyébként nem is jutott hirtelen sok dolog eszembe, illetve állandóan taktikázom, hogy másról minél több dolgot kideritsek.

Ő neki ez nem tetszett, és azt monda hogy ő nem szeret igy beszélgetni, majd átgondolja.

Egyébként mostanság talalkozgattam pár lánnyal, de ő benne van valami jó, valami különleges dolog.

Mar nagyon bánom h eltoltam,

Ha nem ad egy esélyt azt is vállalom, ha pedig ad, akkor biztos hogy mindig őszinte leszek vele.

Ha ő lenne az igazi, kapok tőle egy esélyt?

Egyáltalán tenyleg ilyen megbocsajthatatlan dolgot tettem? Én nem érzem annak, de persze ő azt mondta h naiv őszinte csaj, és szerintem könnyű megbántani is.



2013. júl. 11. 08:56
 1/1 anonim válasza:
Ha nem akarsz megnyilni előtte ő azt hiszi hogy nem is fontos neked... ő mindent elmond te meg semmi..-.- irj neki keresd meg hogy sajnálod ird le ugyan azt neki mint amit ide irtál hogy semelyik lánnyal nem éreztd még olyan jól magad mint vele szeretnél mégegy esély és hogy nem rontos el és hogy ismerjétek meg egymást ,hogy elmeséled magadról az összes töténetet mennyetek el sétálni... és semmi taktika csak öszinte szavak:)
2013. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!