Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet Debrecenben olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Debrecenben olyan 20 év körüli csajokkal ismerkedni, akik valóban hűségesek, csinosak, értelmesek, kedvesek, egyszóval olyanok, mint amilyennek valóban lennie kellene az igazi nőknek és nem pedig pénzéhes kis luvnyák?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Debreceni és környéki utcákon.Na erre nem számítottál,mi?

Én épp az ország túlvégén élek,de ismerek vagyis hát kezdtem ismerkedni több ottani csajjal is,csak a távolság miatt nem akartak semmi olyasmit,legalábbis azt mondták.Egy negatív tapasztatatom sincs velük.

2013. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
sehol. mind olyan
2013. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Már megint te?!
2013. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fórumban.
2013. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

"hűségesek, csinosak, értelmesek, kedvesek"

Szerintem ezekből csak EGY kiválasztott tulajdonságra koncentrálj....

:)

2013. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Vannak ilyenek bőven.És te olyan srác vagy aminek lenni kéne?Tudod,az általad felsorolt lányoknak,legalábbis a felső kategóriás intelligens,csinos,szép,értelmes,kedves,megbízható csajoknak a külső az ami fontos.,vagy valamit tudni kell,amit más nem tud.Te is tudod nyújtani ezt a szintet?
2013. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Könyvtár? Egyetem és környéke?
2013. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igazad, van ott az a k nagy egyetem, tele pipikkel.

Kérdezőt nem is értem.

2013. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert te olyan vagy, mint egy igazi férfi? Te mit tudsz nyújtani az elvárásaid mellé? Mitől fog egy tökéletes nő beléd szeretni? Mitől fog rád felnézni, imádni, mitől lesz halálosan szerelmes beléd?

Vannak Debrecenben is ilyen lányok, az más kérdés, hogy a legtöbb már foglalt, illetve nem Debrecenben keresik a párjukat, nem itt képzelik el a jövőjüket.


Saját szinteden ismerkedj, ha egyetemista vagy, akkor egyetemen, ha dolgozol, akkor a munkahelyeddel kapcsolatban, helyben, ne teljesen más életmódot élő nőkkel akarj összejönni.

2013. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az egyetem főépület környéke valóban tele van lányokkal, de mivel minden fiú oda jár ismerkedni, mert azt hiszik, van esélyük, ezért már tele a töke a sok egyetemista lánynak ezzel.

Mindenkinek a saját köreiben kellene ismerkedni, ehhez kellene egy kis önismeret, önkritika.


A kérdező milyen szakon tanul? Ott nincsenek lányok?

2013. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!