Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek magatokat magányosna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek magatokat magányosnak a párotok mellett?

Figyelt kérdés

Befejeztem az egyetemet és hazaköltöztem, így rengeteg szabadidőm lett így nyárra és csak hétvégén tudunk a barátommal találkozni.. Rajta azt érzem, hogy őt nem is érdekli különösebben, persze leszívja a meló, meg napi szinten beszélünk, mégis valamiért így érzem.

Sokat vagyok egyedül és sokat tudok magammal foglalkozni, csak ez lehet a baj?


2013. júl. 5. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
kösd le magad valamivel te is
2013. júl. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a távolság kicsit megmérgezi a dolgokat. Meg, minél kevesebb időt töltötök együtt, utána a találkozásnál pattanásig feszülhetnek a legapróbb dolgok. Tapasztalatból beszélek. Ha kell segítség, keress meg privátban.
2013. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmi dolgod sincsen keressél elfoglaltságot
2013. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt a baj. Boldog voltam egy kapcsolatba, de nem éreztem magam jól. Rájöttem, hogy az önmegvalósítás hiánya a hiba. Nem volt hobbim, nem érdekelt különösebben semmi, elvégeztem a dolgom és ennyi.


kerestem sportot, és egy új hobbit, láthatóan boldog lettem újra, de a pasi kidobott..de ez egy másik történet és nem akarok bogarat se ültetni a füledbe. :)


Nálunk a kezdetektől reménytelen volt a dolog...

2013. júl. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából a napjaim nem telnek unalmasan, sok mindent csinálok, meg lassan remélhetőleg meló is lesz.. Csak valahogy, már nem érzem, hogy úgy lángolna értem, vagy próbálkozna. Más társaságban, ahol vannak férfiak újra tele vagyok önbizalommal, megdicsérnek, bókolnak, udvarolnak, apró flörtökkel próbálkoznak.. Neki a mai napig patentul megcsinálom magam, hogy csinos legyek és semmi.. Ha egy városban laknánk talán más lenne a helyzet, persze ez így úgyse derül ki.
2013. júl. 5. 00:56
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy azt érzi, hogy te egy biztos pont vagy az életében, ezért nem fél attól hogy elveszít. Én a helyedben 1-2 napra eltünnék és nem válaszolnék neki. Hátha akkor felcsillan a szeme hogy hát miap***csa van :D ;)
2013. júl. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én csak akkor érzem magam magányosnak amikor egyedül vagyok itthon, mert én 3 órával előbb érek haza a melóból mint a férjem.


De akkor elfoglalom magam, a háztartással, plusz meg kell csinálnom a vacsoráját, vagy pl imádok olvasni:) és neten játszani.


talán beszéld meg vele ezt a dolgot, mert valami oka csak van, hogy ezt érzed!


27/N

2013. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!