Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, de nem vagyok belé szerelmes. Mit tehetek azért, hogy azt érezzem amit ő?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel a 3. hete vagyunk együtt.Osztálytársak vagyunk ,2 éve ismerjük egymást. A legjobb barátom volt -és most is az,csak már egy felsőbb szinten. Talán mondhatom azt, hogy ő ért meg a legjobban. És abban is biztos lehetek, hogy neki én vagyok a legfontosabb. Napokat tudnánk beszélni, és már vagy 6x aludtunk együtt kettesben, azokat is beleértve, mikor még csak barátok voltunk.És végig nem volt egyetlen olyan pillanat sem ,hogy untuk volna a másikat.

Rengeteg dologról ugyanúgy vélekedünk, az érdeklődési körünk/jövőképünk is közel áll egymáshoz. Egy szóból/gesztusból kitaláljuk ,hogy a másik mire gondol. Ezek mellett egyszer nem volt a 2 év alatt még csak egy összetűzésünk se.

Tudom, hogy engem neki teremtettek, de nem tudom olyan hévvel szeretni, mint ahogy ő engem.

Amikor csókolózunk, nem bizsergek, nem ráz ki a hideg,mint őt. Jó érzés, de nem vált ki belőlem olyan reakciókat, mint belőle. Pedig én rettentően szeretnék szerelmes lenni. Tudom hogy ő szerelmes belém.

Mikor nem találkozunk 3-4 napig, akkor mindig írja, hogy mennyire hiányzom neki, meg hogy amikor alszik a párnáját átkarolva mindig olyan érzése van ,mintha ott lennék vele, és arra riad fel, hogy mégsem.

Ezzel ellentétben nekem nincsenek ilyen heves érzelmeim. Érzem ,hogy nincs itt ,de nem őrjít meg a tudat.

Mindezektől eltekintve tudom, hogy nem találhatnék mást, akinek jobban számítanék, aki nagyobb hévvel szeretne, aki többet megtenne értem, aki jobban foglalkozna velem.

Csak azt az egyet szeretném, hogy SZERELMES legyek. De hogyan?!



2013. júl. 12. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet erőltetni, de ahogy elmondtad nagyon egymáshoz illetek, és még kialakulhat!:) nyugii:)
2013. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hete vagytok együtt, adj idöt magadnak. Élvezd a pillanatot, érezd jól magad vele, a szerelem érzése meg majd jön :)
2013. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm ugyanezt mondta nekem. Hogy szeret, de nem szerelmes. Most újra együtt vagyunk, és látom rajta, hogy szerelmes lett belém. Annyi történt közben, hogy akadt néhány problémája az életben, ami letörte. Voltak vágyai, és hirtelen úgy tűnt, hogy nem tudja elérni őket. Én ezt láttam rajta, és említettem neki, meg hogy nagyon akarok neki segíteni. A kedvességemmel és azzal, hogy végig kitartottam mellette (annak ellenére, hogy szakított is velem, mivel nem volt belém szerelmes), és segítettem neki megoldások után kutatni, valamint tartottam benn a lelket, végül átfordult benne valami.

Nem tudom, hogy ez segít-e neked. De talán reményt ad, hogy megtörténhet, és lehetsz belé szerelmes.

2013. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak nyugi.

ne méricskéljetek, mikor lesz "igazi" szerelem.

Ebből bármi is lehet, - az fontos és jó, hogy beszéltek ezekről a dolgokról

2013. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szerelem nem úgy "alakul" ki, hogy az ember ezt tudatosan alakítgatja magában, aztán tudatosan méricskéli, hogy na, vajon mikor leszek már ez, még mennyi idő kell? Ha ilyesmin agyal az ember, akkor nem szerelmes és nem is lesz az. A szerelem ugyanis nélkülöz mindenféle agyalást, racionalitást és csak úgy jön magától, váratlanul, hirtelen. Ez a lány egy nagyon jó barátod, a lelki társad, de nem a szerelmed. A szerelem ugyanis független attól, hogy a másikat emberileg mennyire bírjuk.Gondolom, érted. Karinthy Frigyes mondta igen bölcsen, hogy a jó tulajdonságokat szeretjük, a rosszakba szerelmesek vagyunk. Én a helyedben adnék ennek a dolognak 1, nagyon max. 2 hónapot, de nem hiszem, hogy ezek után hirtelen elönt a szerelem érzése, ha idáig nem történt meg, 2 év alatt.
2013. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!