Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem nem vagyok szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem nem vagyok szerelmes a barátomba, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

tudom, hogy hosszú, de kérlek olvassátok el és nagyon szépen kérlek segítsetek nekem. a srác Á. akivel járok, Valentin napon vált világossá számomra, hogy tényleg tetszem neki. azóta sokat találkoztunk és lassan egy hónapja már járunk is. de semmi extra. nem érzem, hogy meg lenne az a szikra, parázs. jól érzem vele magam..de nem tudom. szakítani meg félek vele, mert egy utcába lakunk. ráadásul jövőre minden nap találkozunk majd a buszon. és még a szüleink is jóba vannak. nem akarok semmi konfliktust a két család között, ezért nem is igazán tudom, hogy ilyen helyzetbe mit kéne tennem. nem az a nagyon helyes fiú típus, de a belső tulajdonságai mind jók. amikor múltkor facebookon olvastam egy olyat (sima fehér volt a kép) és a közepén ott volt az a mondat hogy 'az ő mosolya' és akkor egyből rá gondoltam. nem tudom, hogy igazából mi van velem. szerintetek maradjak vele együtt? vagy érjem el, hogy ő szakítson velem? avagy én szakítsak vele, de akkor az utóbbi kettőt hogyan érjem el/csináljam?

köszönöm előre is annak aki elolvasta, és segít nekem.


2013. júl. 10. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
fiatalka vagy ugye?:D
2013. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán a szemébe mondod ezt amit leírtál hogy nem érzel iránta semmit ne haragudjon. Nem kell játszani itt mással. Mindegy mit csinálsz fájni fog neki de ez lenne a legegyenesebb megoldás ;)
2013. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen. 14 éves, amikor igent mondtam neki, azt hittem hogy jobban megy majd...
2013. júl. 10. 09:58
 4/9 Amélia:) ***** válasza:
ne alkudj meg
2013. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Beszelj vele..mond el neki mit is nem erzel es maradjatok baratok. :)
2013. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jajj, hat ebben a korban aztán minden bizonytalan:D
2013. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
esetleg valami szakítós szöveget tudnátok?
2013. júl. 10. 10:00
 8/9 anonim ***** válasza:
nincs szakítós szöveg:D megmondod amit érzel, és kész..
2013. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha jól érzed magadat vele, akkor élvezd, hogy van egy rendes barátod, és ne kezdj el taktikázni. 14 évesen még max csókig lenne normális elmenni szerintem, de nincs kötelező limit. az, hogy kézenfogva mászkáltok nem fog kimeríteni még akkor sem, ha nem vagy szerelmes. Ettől még jól érezhetitek magatokat együtt. :)
2013. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!