Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk történt már meg ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk történt már meg ez veletek életetek során?

Figyelt kérdés

Az, hogy a túlzott büszkeségetek/makacsságotok miatt vége lett a kapcsolatotok egy lánnyal, akit szerettetek, de végül találtatok mást, aki legalább ennyire jó, vagy jobb?


Mennyi idő múlva tettétek magatokat túl rajta?


Hányszor jutott eszetekbe átlagosan egy nap,s ez elszomorító, semleges,vagy vidám emlék?



2013. júl. 14. 03:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon büszke vagyok :D

Tulajdonképpen csak rágondolok ilyenkor. Ugrok ha csörög a telefon, nézzem írt e. Ez pár nap akár 4. Akkor már nem nézegettem hogy ír e, csörög a telefon nem izgulok hogy ő e. NA DE ILYENKOR MIKOR MÁR MAJD NEM ELFEJTEM BÍR KERESNI A MAJOM FÚÚÚ :@ de olyankor hamar megadom magam mert hiányzott és rögtön nem haragszom rá :D de ha mégsem keress akkor úgy vagyok vele hogy ez van. Az élet megy tovább bármennyire is szerettem. De azt jegyezd meg hogy jobb mindig lesz :D

2013. júl. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, olyan dolgokat tesz,ír interneten amiért nagyon bepöccenek, de mikor élőben rám mosolyog vagy megcsókol mindent elfelejtek neki... pedig nem szabadna... első barátnőm, első szerelmem, lehet, hogy ezért tud így "irányítani"...ez az egyetlen "gyenge pontom"...
2013. júl. 14. 04:03
 3/10 anonim ***** válasza:

de ugye milyen idegesítő eeeez? :D

nekem is ez akkor a gyenge pontom :D bár én ezt szerelemnek inkább mondanám :D

de ez szerintem mindenkinél így van kedves kérdező

2013. júl. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:)


És te szakítottál már emiatt? Ha igen milyen érzés volt akkor, és milyen érzés most?

2013. júl. 14. 04:30
 5/10 anonim ***** válasza:
igazság szerint nem :D mert mindig ugyanezzel a lánnyal vagyok ^^ második de mégis első :D de nem szakítottam :) hálaistennek mindig keres akár milyen hülye vagyok :D és én pedig szeretem :) csak van h egy 7 ki ki marad a büszkeség miatt :(
2013. júl. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó neked/nektek! :)
2013. júl. 14. 04:41
 7/10 anonim ***** válasza:
nektek nem jó?
2013. júl. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csicska kisfiú vagy kérdező
2013. júl. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Te meg retardált, hogy nem tudsz értelmezni egy kérdést, és arra válaszolni! Na melyik a rosszabb? Kíváncsi lennék, hogy te hogyan nézel ki, ha vadidegenekről ilyet mondasz...
2013. júl. 14. 14:50
 10/10 Zeds Alive válasza:
Ya volt..elmúlt, ha szakítasz vele kb egy hónapig nagyon szar lesz..nem viccelek tényleg az lesz..főleg ha az első.:D dE szép lassan te is túlteszed magad rajta..csak lassan :/
2013. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!