Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak a csak szex a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak a csak szex a fontos, nekem az hogy hogyan viselkedik velem, mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,az a helyzet hogy barátommal 3 éve együtt vagyunk és majdnem 1 évig volt munkanélküli,most 3 hónapja dolgozik de ezalatt SEHOVÁ nem hívott el,még egy fagyit enni se,vagy csak sétálni se,maximum a kocsmába biliárdozni (amit szeretek nagyon,de egy idő után lehangoló hogy semmit se csinálunk csak vagy náluk vagyunk,vagy kocsmázunk) ráadásul a modora is kezdett egyre butább lenni. Mindenért megkritizál,bűntudatot kelt bennem,ha összegyűlünk a barátainkkal akkor tuti hogy én vagyok az akire oda se figyel,hiába próbálok mondani neki valamit. Eléggé elhidegültünk egymástól és nem megy a szex már fél éve lassan. Én rájöttem hogy nekem az hiányzik hogy legyen némi pozitív élményem,ne csak otthon üljünk és nézzük a plafont mert az semmit nem ad hozzá a kapcsolatunkhoz. Megpróbáltam ezt vele is megértetni hogy amíg nem hozzuk rendbe a viszonyt érzelmi szinten,addig nekem nem is fog menni az együttlét de oda se figyel,csak vádaskodik hogy "ez mind az én hibám mert én nem vagyok hajlandó,bezzeg a haverjai mit mesélnek neki,miket művelnek a barátnőik". Néha úgy érzem semmit se jelentek számára csak dugni akar :( Amikor látja hogy megsértett és nagyon szarul érzem magam,épp hogy vissza tudom fojtani a sírást,még csak azt se mondja hogy "bocs",csak elfordítja a fejét és hallgat vagy elkezdi a telefonját babrálni.


Sokszor ha átmegyek hozzá meg se kérdezi hogy vagyok,mi újság, csak a seggemet meg a mellemet markolássza durván (persze közben a másik keze az egéren van és játszik a gépen,általában végig amíg ott vagyok) aztán megsértődik amikor leállítom. Ami legjobban fáj hogy régen nem ilyen volt,kedves,előzékeny,figyelmes,ő is imádott nyüzsögni,utazgatni mint én,most meg kb. az összes haverja aranyosabban viselkedik velem mint ő:(


Én úgy érzem amit tudtam,megtettem a kapcsolatunkért,noha nagyon fárasztó volt de nem adtam fel csak azt érzem nincs viszonzás. Nem vagyok frigid,csak nekem nem megy pöccre a szex,szükségem van jó emlékekre az adott személlyel kapcsolatban ahhoz hogy be tudjak indulni rá. Viszont vele csak a ronda veszekedések és a flegmaság az ami eszembe jut,meg a fájdalmasan szép emlékek 1,5 évvel ezelőttről mikor még azt hittem ő a tökéletes férfi és lelki társam :(

19/L


2013. júl. 12. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
szerintem sz_pd le, és vegyél neki egy sört, aztán míg alszik pakolj össze, és hagyd ott!
2013. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom :s egy lusta disznó lehet kb. 18 f, aki bunkó
2013. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe...
2013. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Erről ez az egyszerű, de nagy igazság jut eszembe:

"A férfiaknak szexelniük kell, hogy jól érezzék magukat. A nőknek pedig jól kell érezniük magukat, hogy legyen kedvük szexelni." Így aztán nehéz összehozni a dolgokat.

2013. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lassan 22 éves,de egyre kevésbé férfias a viselkedése,kezdi teljesen átvenni a munkahelyén (fémmegmunkáló gyár) szokásos tapló stílust :(
2013. júl. 12. 18:17
 6/13 A kérdező kommentje:
Kolosszus22,ez pontosan így van ahogy mondod. De ha úgymond engednék neki,akkor szerintem zokogni kezdenék az akció közepén,utána pedig minimum k-rvának érezném magam aki odadobja a testét egy kis odafigyelésért :(
2013. júl. 12. 18:19
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom: fiatal vagy, ne cseszd el az idődet egy marhára, már bocs. Sz*r a szakítás, de ezzel csak az idődet pocsékolod és lehet, hogy találnál jobbat. Mert van jobb ezt garantálom!
2013. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kolosszus22 ***** válasza:

Az a helyzet, hogy volt ilyen kapcsolatom, mint a tiéd. Sajnos itt a legfőbb gond az, hogy már nem szeretitek egymást igazán, csak megszokásból vagytok együtt. Ellaposodott a kapcsolat, ez pedig mindig akkor történik ha már elmúlt a szerelem. Valljuk be, ha szerelmes lennél belé akkor utazások, nagy élmények nélkül is boldog lennél vele, mert az is óriási örömmel töltene el, ha otthon a szerelmeddel megnézel egy vacak filmet, a lényeg, hogy együtt vagytok, bármit is csináltok.

Ő azt érzi, hogy nem érdekel a szex, nem kívánod már és emiatt még frusztráltabb és bunkóbb lesz. Te meg azért nem akarsz szexelni mert bunkó, tapló veled és úgy érzed már nem érdekled. Ez egy ördögi kör, amiből nem nagyon lehet kikeveredni már.

Sajnos egy megoldása lesz a dolognak: Szakítás!

26F

2013. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kolosszus22 ***** válasza:
100%
7-es, ezzel a kijelentéssel az a gond (hogy van jobb), hogy gyakorlatilag nincs jobb, illetve van, de az kb. a kapcsolat eleje, a szerelmes időszak. A kérdező is leírta, hogy régen idilli volt minden, most van ez a helyzet és sajnos könnyen megesik, hogy az újabbal is ugyanez lesz egy idő után.
2013. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még a vacak filmezést is nekem kell kikönyörögnöm,vagy hogy süssünk együtt valamit,vagy hogy amikor jó idő van feküdjünk ki a kertbe beszélgetni a büdös mocskos szemetes szobája helyett,olyan szinten passzív.
2013. júl. 12. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!