Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akivel találkozga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel találkozgatok, én mondtam neki, hogy nem akarok barátot, de ő mégis úgy viselkedik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tehát ez számomra ilyen barátság extrákkal típusú dolog, de ő meg folyton keres és törődik velem, azt mondja fontos vagyok.

A másik meg az, hogy megyek Balatonra barátnőkkel és én biztos, hogy fogok pasizni. Most akkor ezt egyszerűen hallgassam el előle, vagy beszéljek vele?De hogy? "figyu ugye tudod, hogy nem vagyok a barátnőd" ? ez elég hülyén hangzik.

22L


2013. júl. 14. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy ne viselkedjen úgy, mint a pasid, mert keresel mást. Ennyi.
2013. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyelmeztesd a párodat a r.bancveszélyre..
2013. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal? tehát jól értem hogy szexeltek annak ellenére hogy te kijelentetted neki hogy nem szeretnél barátot? és erre mit reagált? ... ennyi infóból kevés többet mondani, de szerintem egy kis szerencsétlen papucs aki rohadtul odavan érted,szóval légy vele őszinte! Rágd a szájába már végleg a felállást... és ne használd ki szegényt
2013. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elmondtam, hogy nincs kapcsolat, megértette, de ennek ellenére találkozni akar. Nem használom ki!

Milyen páromat te nyomorék? Nem tudod értelmezni a kérdést??

2013. júl. 14. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
A srácot, akit kihasználsz.
2013. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, látom tényleg nem érted a kérdést...NEM a párom! Lefektettem a szabályokat, ő ennek ellenére viselkedik úgy!
2013. júl. 14. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!