Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem, hogy soha senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy soha senki sem lenne képes annyira tenni egy kapcsolatért, mint én (? )

Figyelt kérdés

...és ez elszomorít, mert így mindig többet fog nekem jelenteni a szerelem, a kapcsolat, a másik fél, mint neki.


Volt már, hogy e gondolatmenet után arra a következtetésre jutottam, hogy egyedül kéne maradnom örökre, de rájövök mindig, hogy szükségem van egy társra, akit szerethetek, így ez lehetetlen...


Lehet meg kéne halnom :(


L



2013. júl. 16. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez de hülyeség,hány éves vagy? 15? mert akkor megértem.xd
2013. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Meghalni semmiképpen nem kéne!!!
2013. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
csak azt érzed közbe meg nem úgy van
2013. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ez elég érdekes megállapítás.. pár egy valamibe hasonlóan érzek.
2013. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is érzem így néha férfi létemre és eddig be is bizonyosodott de nem hinném hogy ez mindi így lesz. Ne bánkódj te kis butus :) Majd csak lesz valaki aki az éjjel kellős közepén is elfutna hozzád szakadó esőben csak hogy lásson 5 percre :)
2013. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*bár
2013. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

GloriousMan: Na igen... még cifrább dolgokra is képes lennék... de úgy érzem, hogy Ő nem. Olyan furcsán viselkedik... elvileg szeret engem, de mégis... :(


Jó lenne nem érezni semmit néha...

2013. júl. 16. 22:49
 8/12 anonim ***** válasza:

én ugyanígy gondolom mint te, de szerintem csak azér mer nem tudod mi az a szerelem.


szerintem olyan 15-16 éves lehetsz max, nem több!

2013. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Eléggé tisztában vagyok a szerelem fogalmával, megnyugodhatsz. A korom pedig messziről elkerülted.
2013. júl. 16. 22:51
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
GloriousMan : ez szuperül hangzik :) De megértem a kérdezőt, tényleg baromi nehéz olyat találni, akivel passzoltok is és ugyanúgy álltok a kapcsolathoz.Próbálkozni kell :) És sosem feladni. 23 évem alatt éreztem már párszor, hogy ez lehetetlen....de aztán megrázom magam, mert muszáj :) Majd egyszer eljön...
2013. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!