Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen nehéz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok focizok kondizok 178 cm vagyok kockahasam van és van egy lány akit 6 éve ismerek teljesen bele vagyok esve jóban vagyunk jókat beszélünk. Egyszerüen nem tudom elmondani neki hogy mit érzek iránta mert nem merem félek ha bevallom es elcseszem mindennek vege !! Legjobb barátomnak sem mondom el mert kiröhögne vagy ezt se tudom elmondani.

. Más csajokkal jövök össze de csak ő jár a fejembe egyébként jártam vele régebben és én szakítottam vele mert épp más csaj jött a képbe.. Azóta kibékültünk. Akkora marha vagyok hogy legszivesebben leugranék a 8 ról felhagyva mindennel. Más csajjal könnyű de vele egész más. Ez az érzés szakításunk után 5hónappal jött elő. Másfél éve bele vagyok esve... Mikor más sráccal fotózkodik (nem jar meg) de egyszerűen az is olyan mintha tőrt döfnének a szívembe. Ha bele gondolok hogy pár éve enyém volt az a lány akibe most teljesen bele vagyok zúgva és nem vettem ezt észre hogy ő kell nekem.. MEgőrülök !!! Azt a csajt veszem le a lábáról akit szeretnék de őt nem tudom visszakapni.... Erős vagyok fizikailag és szellemileg is de ha valaki mással fog járni vége az életemnek összetörök. Felhagyok mindennel minden kemény munkámmal a kemény edzéssel, tanulással, bulizással nem lesz kedvem semmihez jelentéktelenné válik számomra minden ami egykor a legfontosabb volt ha elveszítem őt!! :S:/ Van önbizalmam mindenki előtt csak előtte nincs, mert mindennél jobban szeretem !!!!!!!!!



2013. júl. 19. 01:37
1 2
 1/11 Cyklon ***** válasza:
100%
Akkor szedd össze magad állj elé és mond el mit érzel. 2 dolog lesz: vagy ott hagy vagy nem. De legalább elmondhatod,megpróbáltad. Ha meg rettegsz hogy mással jö össze,akkor meg nem gondolod hogy lépni kellene? Ahogy tesom mondaná: "Gyáva népnek nincs hazája!" Sok sikert! :D
2013. júl. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nézd tömören röviden és gyors lezárás, mert ennek így semmi értelme, saját Magadat hajszolod egy álomvilágba,

elébe állsz elmondod, az érzéseidet, két válasz van i v n

így magadat is tönkreteszed, ez pedig nem jó, N

2013. júl. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most tedd meg míg nem késő! Utána azon fogsz bánkódni, hogy de nagy barom voltam, hogy nem próbáltam legalább meg!
2013. júl. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van de én attól félek hogy nem fog visszafogadni még akkor sem ha bevallok neki mindent.. Mert régóta ismer tudja hogy 1 hónapnál hosszabb nem tudok egy kapcsolatot megtartani, de iránta most valami teljesen mást érzek.. Egyébként egyszer bepróbálkoztam már de nem vallottam neki csak annyit mondtam h szeretem. Erre a válasz úgy mint a múltkor. Én mondtam neki hogy ez más, de ő elment, nem tud bízni bennem.. Azóta beszélgetünk néha találkozunk és ennyi..:(
2013. júl. 19. 10:09
 5/11 anonim válasza:
Először is ha szereted a lányt, akkor más lányokkal most ne kavarj! Akkor ő is látja majd, hogy kicsit megváltoztál, hogy valaki más érdekel téged(vagyis ő)..Aztán szedd össze magadat, mert lehet, hogy egy idő után már késő lesz..jobb ha visszautasítanak, mint, hogy meg se tudd mi lett volna, ha megpróbálod..lehet, hogy egy életre szóló boldogságot hagysz ki:( Szedd össze magad! És most csak vele foglalkozz..ne más csajokkal! :) Drukkolok, hogy összejöjjön :)
2013. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy szál rózsát, azt szeretik a lányok!
2013. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Most azt találtam ki hogy vallok neki mindent amit iránta érzek, ha nem jön be azt mondja hogy hülyíts ezzel a szöveggel más csajokat akkor pedig olyan leszek mint egy levakarhatatlan pióca, mert tudom hogy a csaj is szeret engem, csak nem tud bízni bennem. Szerintetek ha küldenék neki egy nagyon szép csokrot egy romantikus szöveggel bejönne kezdésnek? És utána odamennék hozzá egy szál rózsával és a kedvenc csokijával? Majd elhívnám valahova??
2013. júl. 20. 18:10
 8/11 anonim ***** válasza:

De édes amit most írtál..:)

akkor biztos látná hogy komolyan gondolod, 100% hogy örülni fog, és elmegy veled!:)

egy ilyen után egy lány sem képes visszautasítani !:)

nagyon szurkolok nekteeeeeeeek:)

2013. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De írd ám meg, hogy mi lett a dologból! Most már kíváncsi vagyok nagyon! Szurkolok tesó!!!
2013. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem lett semmi:(:(:S Kiderítettem hogy más sráccal kavar már. Most tudtam meg totál lesokkolt 10 percig nem bírtam semmit csinálni csak ültem. Nem is illik hozzá egy b. alf *asz a csávó, jó ezt irigységből mondom. De én jobb vagyok nála. (gazdag és emiatt márkás cuccai vannak húúú.. egy nap én is az leszek, ahogy a barátnője írta jó stílusa van (képen) armani póló, így nehéz a jó stílus ha a szüleid mindent megvesznek, bár nem panaszkodhatok nincs rossz dolgom, nincs sok pénzünk, de ha kell a szüleim az utolsó pénzüket is rám költik. Mondjuk drágább ruhát (5000 ft-s pólót) úgy 3 havonta kapok 2 darabot. Persze valahol megértem talált egy srácot akivel gazdagon élhet. Mondjuk ezt is magamnak köszönhetem, ha már elejétől fogva ilyen szerelmes lettem volna belé még mindig együtt lennénk. Meg túl későn kezdtem el ezt az újra összejövést tervezgetni. Most meg nézhetem ahogy valami divat bu. zi gazdag h. üly. egyerek van a szerelmemmel. Szerintem egy hétig nem lesz életkedvem utána remélem javulok... Szüleimnek sem mondom el senkinek mert ők mindig arra tanítottak hogy sose veszíthetek mindig nekem kell győznöm, ha viszont veszítek akkor tegyem túl magam és legyek erős, legyek jobb mint a többiek csak így lehet normálisan élni az életet. Nem tudom hogy mi esélyem lenne még ez ellen a majom ellen... csajjal. Egyszerűen nem értem hogy mért buknak a csajok ezekre a divat bu zi páwa hü lye gyerekekre... Amikor más szegényebb srác mindent megadna érte.. Kb 1 órája beszéltem a csajjal amikor magamhoz tértem

a beszélgetés:

-Szia hogy vagy

egy kis beszélgetés mit csinál stb..

- valami fontosat el szeretnék mondani neked, de ezt csak élőben tudom, találkozunk valamikor?

erre ő: szerintem nekünk nincs miről beszélgetnünk.

-vallomást akarok tenni neked hogy mennyire szeretlek, és csak rád gondolok mindig.

ő: bocsi:( de mi már nem fogunk összejönni, 4 napja megismerkedtem egy fiúval.

-én jobban szeretlek mint az a fiú csak hagyd hogy bebizonyítsam.

ő: bizonyitsd egy másik csajnak én már foglalt vagyok:)

itt volt egy negyed órás szünet lesokkoltam teljesen, majd összeszedtem magam.

-úgy érzem hogy most először vagyok szerelmes és most kezdtem el hinni a szerelemben eddig nem éreztem még sosem

ilyet... ezt az érzést facebookon nem tudom leírni neked.

ő: ez szép amit írsz, és aranyos vagy de már mondtam hogy más sráccal járok.

- és ez a más srác mondott neked ilyeneket, hogy mindennél fontosabb vagy neki, és annyira hiányzol neki amikor nem vagy vele hogy nem tud aludni és már egy hete csak te jársz a fejében?

Látta: 23:50

választ nem kaptam:S:(

Ilyen érzelgős, romantikus dolgokat még talán nem is írtam csajnak, távol áll tőlem ez a dolog, de mégsem tudom rávenni arra hogy személyesen találkozzunk és megbeszéljük.. Nem nagyképűsködök most de jól nézek ki, sportolok.. Csak egy a bajom hogy nincs valami sok pénzem, de hát még csak 17 vagyok és ő is annyi.. Kőkeményen tanulok meg törekszem arra hogy egy nap sok pénzem legyen.

És van egy srác adott mindene szüleim 1/6 annyit se keresnek mint az övéi pedig 100x keményebben dolgoznak annál aki ül egy r.ohadt irodában és degeszre keresi magát azzal mert jó kapcsolatai, ismerősei vannak... (persze vannak tehetséges emberek is de a legtöbbje ilyen, konkrétan nem tudom hogy mivel foglalkoznak a szülei csak annyit tudok hogy túl sok pénzük van) Köszönöm Magyarország, hogy ekkora különbség van egy kétkezű munkával dolgozó ember és egy irodai semmit tevő között.

Ha nem dolgozna senki fizikailag akkor ez a sok b.úza aki ott ül az irodában semmit nem tudna csinálni. Értem hogy ez fordítva is igaz, de ebben az országban miért ekkora a különbség ember és ember között??? Még1x elmondom egy árva panaszom sem lehet mert a szüleim mindent megtesznek hogy jól érezzem magamat, de ez a kérdés állandóan felmerül bennem.

Visszatérve a csajra amíg élek nem fogom érteni. De nem adom fel ilyen könnyen:) Tanácsok jöhetnének még ha elolvastátok ezt a regényt amit írtam.

2013. júl. 21. 01:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!