Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk mit csinálnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit csinálnátok az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! (elméleti kérdés)


Mit csinálnátok akkor, hogyha lenne egy jó csajotok, 1 éve együtt lennétek, és feltűnően sokat foglalkozik más pasikkal, többet mint veletek, nem is nagyon mutatja a jelét annak, hogy szeretne, és pont emiatt már ti sem szeretitek, vagy csak egy kicsit.

Alig találkoztok...


Maradnátok mellette a szex miatt?



2013. júl. 19. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán dugnám a hülye pic_sát. Amíg nem találok érettebb nőt.
2013. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazából sejtettem, hogy valami ilyesmi válasz is fog jönni!


Pozitívan értékeltelek, mindenkit így fogok akinek a válasza hasznos!

2013. júl. 19. 10:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd ha nem vagytok szerelmesek de szexuális kapcsolat attól simán lehet amíg nem jön egy tartalmasabb kapcsolat. (szexuális életedben így lehet hogy nem laksz jól de nem is halsz éhen)
2013. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is dugnám amíg csak lehet...de közben ismerkednék más csajokkal, és ha lenne értelmes jelölt, akit megszerethetek, akkor kiadnám az útját...
2013. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak a szex miatt nem maradnék, kidobnám... még most megnyerhetnéd a játszmát... az elég égés lesz, ha ő dob téged, mikor már te se vagy benne biztos, hogy akarod őt - az ágyon kívül bármire is... nekem fontosabb lenne, hogy én nyerjek ;) aztán keresnék másik csajt. ha csak a szex miatt maradsz vele, magadat nem tiszteled (ebben az esetben)...
2013. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem értem miért számít győzelemnek az, hogyha te dobsz mást... ha téged dobnak akkor te tűnhetsz aranyosnak akit át b*sztak a lányok... :D
2013. júl. 19. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ezt így elviseled akkor maradj, ha nem viseled akkor szakíts. Nem ismerünk téged, hogy mit bírsz és mit nem.

(lehet, hogy nem csak a te farkad jár benne, azt is vedd figyelembe, bár lehet erre jobban gerjedsz, mert kicsit tabu téma)

2013. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"ha téged dobnak akkor te tűnhetsz aranyosnak akit át b*sztak a lányok... :D" ... 15 éves korig biztos cuki vagy tőle, de majd megkérdezlek, mennyire érzed magad cukinak, ha tényleg dobott a csaj te meg pofára estél ;)
2013. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!