Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 10 perce ment haza a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 perce ment haza a barátom, de már annyira hiányzik, hogy sírok.9 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretem. Ilyen még nem volt, csak mostanában sírok emiatt. Hogyan legyen jobb kedvem ha ez történik? 18/l

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 20:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

# 10

Nem, én szerintem a kakaótól látogatom a retyót. Engem a dinnye nem szokott meghajtani.

2013. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat?

2,5 éve vagyok együtt a párommal, távkapcsolatban és minden egyes búcsúzáskor sírás van a mai napig. :) Nehéz...nehéz... de ez van. Mikor közelebb voltunk egymáshoz is sokszor rossz érzés volt hogy nincs velem. 1-2 nap rossz kedvű vagyok,aztán minden megy tovább. :)

Foglald le magad... ne gondolj a szomorúságra.

2013. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A legutóbbi edzésemen összeszedtem egy csúnya könyöksérülést, most egy darabig kénytelen vagyok csak lábra edzeni.

22L

2013. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Megjött a telefonszámlám :w
2013. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 JohniDaren ***** válasza:
Szentzi Gabi, te vagy az??
2013. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

am meg örülj, hogy utána sírsz...

én egyszer majdnem előtte kezdtem el, mikor megtudtam hogy hamarosan mennie kell. És nem akartam elengedni...

De hát ez van, szeretjük, és ragaszkodunk hozzá.

Tegyél be egy filmet, csinálj valamit és könnyebb lesz:)

2013. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, régebben nálam is ez volt, pedig busszal 5 percre lakunk egymástól, és suli időbe a hét minden napján találkoztunk, de ha hétvégente haza kellett mennem én is néha nehezen bírtam megállni hogy ne sírjam el magam előtte. Mostanra valahogy megszoktam, bár sokszor még mindig rossz, főleg ha több napig nála vagyok és utána kell hazajönni :(
2013. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
2 naponta szoktunk találkozni, de mégsem tudom soha elengedni. nagyon szoros a kapcsolatunk, és ha nincs velem, akkor nagyon egyedül érzem magam. el vagyok egyezve, de sajnos azt nem tehetjük meg, hogy összeköltözzünk :/
2013. júl. 22. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!