Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért nincsenek magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nincsenek magyarországon normális lányok?

Figyelt kérdés
De tényleg, itt csak buta, pénzéhes lotyok vannak?

2013. júl. 21. 14:48
 91/150 anonim ***** válasza:
47%
Nem rondázza le magát... nem is kell, megteszik ezt mások.
2013. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/150 anonim ***** válasza:
88%

"tudod Blair.. Azt nem bírom elviselni mikor vki álltalánosít,mást okol a saját nyomora miatt és fetreng az önsajnálatban."


Tudom...én is ilyen vagyok...csak beleuntam és beláttam hogy ez a jómadár esélytelen...annyira önsanyargató, és már már bosszantó, hogy egy marék lepkének is több esze van...Szerintem ha adnánk neki X millát, hogy plasztikáztassa helyre a fejét, nem fogadná el, csak hogy ronda maradhasson és mki őt sajnálja...

Csak sajnos az ilyen hozzáállású embereket már sajnálni sem tudom...mert nem akar tenni mindez ellen...Még hogy ha az akarásnak egy hangyaf***nyi esélyét is látnám benne, azt mondom oké...nyüstöljük tanáccsal...De így hogy ler*bancoz minden nőt, így köztük engem is...nem hiszem hogy "megérdemelné"...bár írtam segítséget...le is sz*rta...Ennyit róla...

2013. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/150 anonim ***** válasza:
0%
Tulajdonképpen hálás is vagyok nekik, ráébresztettek arra, hogy aki nem született jóképűnek,annak szart sem ér az élete.
2013. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/150 anonim ***** válasza:
0%
Blair, te nem segítséget írtál,hanem olyan használhatatlan dolgokat, amiket már hallottam egy jó párszor, de semmire nem mentem vele.
2013. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/150 anonim ***** válasza:
93%

Tulajdonképpen hálás is vagyok nekik,

ráébresztettek arra, hogy aki nem született

jóképűnek,annak szart sem ér az élete.


Neked ennyit ér az élet? Legyen nőd és ennyi?

Am meg igen is tanács volt,1-2hónap után nen leszel budybuilder,pláne ha úgy csinálod...

És talán a stílusodon ís lehetne változtatni.

Bár belátom Blairnek igaza van...

2013. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/150 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak abból áll az élet,hogy nőm legyen, de mivel az ember társas lény, egyedül semmi kedvem semmihez. A normális viselkedés meg nem jött be a nőknek eddig tőlem,mert ronda vagyok, úgyhogy nincs igaza Blairnek.
2013. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/150 anonim ***** válasza:
91%

Teacher köszönöm.


Bár én most feladom, inkább megyek, jobb dolgom is van.

És neked további sok sikert a meggyőzéséhez, bár nem sok esélyt látok rá...

2013. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/150 anonim ***** válasza:
0%
Amíg azt tapasztalom ebben a fillért nem érő életben,hogy csak elutasítanak, bármit teszek,addig nincs is sok esély a meggyőzésre, ha csak egy szikrányi változás lenne, már másképen gondolkoznék, de amíg annyi sincs,ilyen maradok.
2013. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/150 anonim ***** válasza:
100%

Ez az uccsó(remélem)

a sorsodon csak te változtathatsz!

2013. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/150 anonim ***** válasza:
100 :DD
2013. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!