Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért nincsenek magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nincsenek magyarországon normális lányok?

Figyelt kérdés
De tényleg, itt csak buta, pénzéhes lotyok vannak?

2013. júl. 21. 14:48
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/150 anonim ***** válasza:
55%
http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. Itt van ez a kérdés is, itt is kitesz magáért némelyik nyomorult válaszoló, ennyit az emberekről. Undorító egy faj!
2013. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/150 anonim ***** válasza:
87%

Nem a sikerességhez van köze ennek hanem ahhoz h a kapott pofonok után mennyire vagy képes felállni.

Pedig tetszik vagy sem a szépség szubjektív. Ha ennyire gyenge vagy akk forever alone. Hajrá!

2013. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/150 anonim ***** válasza:
84%

" ennyit az emberekről. Undorító egy faj!"


Akkor te is az vagy, végre elismerted...vissza nyalt a fagyi.

De attól hogy itt vered a nyálad, itt rinyálsz...nem gondolkoztál el tényleg azon, hogy valóban minden nő rondának tart, akkor tenni kéne a külsődért, ahelyett hogy szentségelsz? Manapság ez így megy...Vagyis hát a normális embereknél, akik eltudják fogadni a kritikát és nem akarnak többet...akkor biza tesznek is ellene. Attól nem leszel helyes, meg szépfiú, hogy itt ócsárolod a nőket és mártírkodsz, hogy jajj neked milyen rossz...számítógépezés helyett emeld fel a segged és tegyél mindez ellen...

Azért kíváncsi lennék rá hogy vajon mennyire lehetsz "csúnya"...hogy mire fel vagy ekkora b*nkó....?!?! No meg a korod...16-nál több nem lehetsz...mert egy felnőtt ember nem viselkedik és nem beszél így sem a nőkről, sem az embertársairól...

2013. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/150 anonim ***** válasza:
0%
Most írtam rá példát,hogy k.vára nem szubjektív, de hajtogasd a hülyeségedet tovább nyugodtan! Egyébként meg akiről írtam, az felbír állni, lelkileg elég erős egyéniség, nem adja fel a dolgokat, de mégis osztja a nézeteimet.
2013. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/150 anonim ***** válasza:
12%
Régen jártam edzeni pl.de szart se ért az se,akkor is ugyanúgy leszartak a nők. Igen, én is ember vagyok...sajnos.
2013. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/150 anonim ***** válasza:
92%

Ha valaki edz akkor azt nem 1-2 hétig kell csinálni...az edzéshez kitartás kell, hogy eredménye is legyen...És mivel szervezet függő, valakinél már látszik a hatása pár hónap alatt, van akinek meg félév-1 év is kevés ehhez...

De én konkrétan nem erre gondoltam...Szerinted csak így lehet adni magadra?

De mindenképp amivel én a helyedbe kezdeném, hogy megtanulnék normálisan beszélni az emberekkel...Bár szerintem csak itt nagy a pofád, személyesen csak egy kis nyuszi lehetsz...De nem is ez számít...a lényeg, hogy amíg ilyen tirpák vagy, szerintem addig messziről kerüld a nőket és ha megtanultál viselkedni, utána adj magadra külsőleg is...

2013. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/150 anonim ***** válasza:
0%
Úgyhogy ennyit a használhatatlan tanácsaitokról,meg a közhelyekről! Egyik sem ér egy forintot sem. Ja egy kicsit több vagyok, mint 16.
2013. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/150 anonim ***** válasza:

ja fel bír állni,de osztja a véleményed,érdekes!

És még én hajtogatom a hülyeséget...

Csak tényleg az a kérdés h mikor untok már bele ebbe,mert ettől előrébb nem juttok az biztos.

Tényleg kíváncsi lennék ra hogyan is nézhet ki egy vérbeli csúnyafiú.

2013. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/150 anonim ***** válasza:
0%
Régen nem ilyen voltam,de ezt is írtam ma már, akkor is csak egy senki voltam a nők szemében. Ha nem tudsz használható tanácsot adni,akkor ne írkálj feleslegesen. Amiket itt olvasok, már hallottam egy jó párszor, de még nem váltak be.
2013. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/150 anonim ***** válasza:

Tudod itt neten hitegetheted, hogy több vagy 16-nál...én is kamuzhatnám hogy 35 vagyok, de nem teszem...De sajnos az értelmi szinted elárul mindent, akármilyen hihetetlen...


Teacher szerintem adjuk fel, mert reménytelen és az is marad...

2013. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!