Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért nincsenek magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nincsenek magyarországon normális lányok?

Figyelt kérdés
De tényleg, itt csak buta, pénzéhes lotyok vannak?

2013. júl. 21. 14:48
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/150 anonim ***** válasza:
HALIHO
2013. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/150 anonim ***** válasza:
100%

Mondtam egy szóval is h nincsenek ribik? Nem,de a kérdés (Mért nincsenek magyarországon normális lányok?) enyhén szólva is egy degenerált,hulladékra utal.

Más nyomorán meg nem szép röhögni mert,akk te sem vagy külömb nála.

Mert neked kellene olyan nő aki neked nem szép? Kétlem.

Ja és a rokonaidat,ism.eidet leszámítva mindenki ribi?

2013. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/150 anonim ***** válasza:
43%
Lehet,hogy hihetetlen,de én próbálkoztam olyan lányoknál is, akiket külsőre nem találtam vonzónak, de annak is mi lett a vége? Neki ilyen ronda fiú, mint én nem kell!
2013. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/150 anonim ***** válasza:
82%

Bakker,ezt ki felejtettem az előzőből.

Ez mindig a kifogás/mentő öv,h én a csúnya lányoknál is próbálkozom de neki is a szépfiú kell.

Tényleg ennyire nehéz megérteni h a szépség szubjektív?

Nem a plázapitságnál kell sorban állni,és ezért kell nőnél és nem lánynál/ill.olyannál aki megy a csorda után próbálkozni.


És most h ez van csak nyűglődni,szapulni fogtok továbbra is vagy sokadszorra is neki futtok a dolognak?

2013. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/150 anonim ***** válasza:
11%
Még az az érdekes, hogy az egyik ismerősöm, akinek eddig ment a csajozás, összetudott szedni nőket, szinte ezeket hajtogatta amiket ezen az oldalon olvasok, meg bárhol hallok: Önbizalom kell, fontos a kisugárzás, stb. De amióta sikertelen ő is a nőknél, érdekes módon már egyet ért a nőkről szóló nézeteimmel. Ennyit erről, mindenki csak addig tudja nyomatni ezt a kisugárzás, meg stb. szöveget,amíg sikere van.
2013. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/150 anonim ***** válasza:
11%
Nehéz felfogni,hogy nem a plázap.csáknál próbálkoztam eddig,hanem teljesen átlagos,vagy átlag alatti szerénynek tűnő csajoknál? Mindig ezzel a f.om bombázó meg pláza p.csákkal jösztök. Van annyi eszem,hogy akiről tudom, hogy esélytelen vagyok nála,annál nem fogok próbálkozni.
2013. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/150 anonim ***** válasza:
11%
Nincs az az isten,hogy én megpróbáljak megint kapcsolatot kialakítani, inkább megdöglök egyedül, feleslegesen próbálkoznék bárkinél is.
2013. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/150 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem akkor menj el búzának és akkor nem kell a "ribiknél" próbálkoznod...-.-
2013. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/150 anonim ***** válasza:
11%
Ez is egy semmi közhely, hogy a szépség szubjektív. Unokatesóm barátnői szépen lerondáztak, 6-ból 6 csaj, az utcán általában undorodva néznek rám a nők,egyiken sem vettem még észre,hogy egy kicsit is tetszenék neki. Szubjektív...az a f.om az szubjektív.
2013. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/150 anonim ***** válasza:
0%
Buza sem leszek, úgyhogy ezt benézted Blair.
2013. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!