Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol lehet melyik társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cat13 kérdése:

Hol lehet melyik társkeresőn megtalálni egy Társat? Mert amiken voltam azok mind szörnyűek. Csak családos emberekkel meg elkelt pasikkal van tele. Egyedülállóként adják elő magukat. A többit már nem is sorolom.

Figyelt kérdés
love,lovebox,páratlan,párom.hu,elite,kedvesem,randivonal,csajok és pasik,nlc társkereső.stb..stb...már szinte mindegyiken voltam..Kész röhej...itt vagyok benne korban,se csúnya se hülye sem vagyok..vicces..de egyben elszomorító is a helyzet.

2013. júl. 21. 17:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Azt próbáltad, amit úgy hívnak: élet?
2013. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Én cseten ismerkedtem. Sok-sok-sok beszélgetés, és sikerült. :)
2013. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

én kettőt ismerek. szerintem a párom.hu-n értelmesebbek azért az emberek a love-hoz képest, ahol mindenki csak megd*gni akart. bár én nem hiszek abban, hogy online fog rám találni egy normális srác. :) az ilyen helyeken, ahogy elnéztem, mindenkinek van valami baja.. nem véletlenül vannak ott.

ezért inkább élőben próbálok ismerkedni, ahogy az első is írta, max. néha felnézek badoo-ra.


21L

2013. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne.
2013. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
randik.hu ez elég jó a többihez képest :)
2013. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Sajnos mindegyik csak arra megy hogy fizess... Nagy ívbe lesz.rják hogy találsz-e társat, sőt némelyik tele van kamu profilokkal amiket az üzemeltetők hoznak létre. De engem is érdekelne ha van valami használható oldal, amire nem igaz amiket leírtam :) 26F
2013. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Mi 5 évvel ezelőtt a talalka.hu nevű társkeresőn ismerkedtünk meg :) próbáld ki, hátha neked is szerencséd lesz! Sok sikert!
2013. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Nekem a parom.hu és a paratlan.hu tetszett régebben. Mindkettőről volt több randim is. Valamikor hetekig nem regisztrált egy számomra érdekes lány sem, de volt olyan nap, amikor szinte minden második újonc tetszett és még értelmes bemutatkozó szöveget is tudott írni.

Nem szabad csak a társkeresőkre fókuszálni!


37/F

2013. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
18%
Le kell sz_rni. Ha lesz lesz, ha nem, hát istenem, ez jutott. 36 évesen már nem fogok ezen görcsölni, az ostoba nők meg csak szenvedjenek tovább a részeges erőszakos bunkó és hasonló barátjaik mellett...
2013. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Én már kijátszottam az összes lapomat..Először is az életben kezdtem el ismerkedni..de csupa kudarc..Akárhány iskolába jártam,az osztálytársaim,nem tetszettek..Munkahelyeken is dettó(ráadásul ott még annyi pasi sem volt, mint suliban)..Aztán a Barátok hoztak bemutatni gyerekkori barátaikat,hogy őket mennyire ismerik.100%-hogy tuti megbízhatóság..Kiderült,h én előbb kiismertem őket,mint ők és frankón kimutatták az másik arcukat,amit nekik sosem mutattak. Bulizni sosem jártam,mivel mondták ismerőseim,hogy ott aztán felejtsem el,h tartós kapcsolatot találjak. Ettől függetlenül kirándulni stb..egyéb helyekre jártam..de semmi komoly..

Annyi mindent megpróbáltam már,h elég lenne ide leírni..A társkeresés megannyi formáját-ez már tragikomédia.

-Én voltam az aki a virtuális társkeresésen nevetett..Én is így voltam vele,h milyen bénák azok,akik nem tudnak az való életben párt találni és most megjártam én is..mert nem találtam..A legdurvább,h amikor már virtuálison sem talál az ember senkit..nah ez a gáz..(a férfiak nem akarnak udvarolni,komoly kapcsolatot se akarnak,mindegyiknek van barátnője,élettársa,felesége,gyereke és letagadják..vagy van még egy verzió,hogy még messze is lakik,távkapcsolatnak sincs értelme..sorolhatnám..)

A Környékbeliek meg vagy túl idősek,vagy túl fiatalok..áááhhh

Az én korosztályombeliek meg kihaltak vagy mi lett velük? szerintem kint vannak külföldön.

Ott tartok,hogy 28 évesen nemhogy se férjem,se gyerekem nincs...de hogy egy normális kapcsolatom se legyen..

Köszönöm a Válaszaitokat! Kedvesek Vagytok! Sok Puszi! :)

2013. júl. 22. 06:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!