Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért írja ki a legtöbb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja ki a legtöbb nő társkeresőn, hogy ne legyen álláskereső, háztartásbeli, tanuló? Ezek kellenek a szerelemhez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem kellenek, de egy magára adó nő nem egy koloncot keres a nyakára, hanem olyat akinek van egzisztenciája.
2013. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Koloncot? Főleg, ha éppenséggel neki sincs munkája vagy tanuló, és semmit nem ért még el az életében.
2013. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es

tanulóval álláskeresővel mi a baj?

Álláskereső: Keresi az állást. Még a leggazdagabb bankigazgató is volt álláskereső, mindenki életébe eljön az az idő, hogy állást keres valaki,

tanuló: Lehet épp orvosnak tanul, ami magas presztízs vagy éppen valami közgazdásznak, ami után jó fizető állása lehet.

2013. máj. 10. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs, nem járok társkereső oldalakra, nem szorulok rá az ilyen szánalmas módszerekre. Sosem kerestem ilyen kényszeresen a kapcsolatokat.
2013. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Társkeresőoldalakra jellemzően a 40-es korosztály jár, nyilván fiatalabbként a felsoroltak számítanak problémának, de abban a korban az ember már fixebbet keres. Egyébként egy szóval sem írtam, hogy ez így jó, de szerintem így van.

1. voltam

2013. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Azért a tanulóra még nem lehet annyira alapozni semmit sem.

Nagyon sok stréber ismerősömet láttam már ,hogy igazából semmire se vitte, nem futott be annyira, mint a legbefolyásosabbak, meg a legszerencsésebbek. Ma már amúgy is tulkínálat van mindenkiből munkakeresés szempontjából, nem a 80 as években vagyunk, hogy akkora ász volnál ,ha felsőoktatásban tanulóskodsz. Írom ezt egyetemi diplomával! Nem nagy show. Diploma még magában nem termel pénzt. Ahhoz jól is kell tudni helyezkedni, jól kell tudni a melót csinálni, és jópár év mire /talán/ befutsz.

Jelenleg én is álláskereső vagyok, és nem nagy show a "felhozatal" állások terén.

Jó nők nem ott keresnek párt maguknak. Vén állatok, akik valami menőbb pénztárcáju palit szertnének, hoyg egyenesbe jöjjön az életük, ezek hírdetik ezeket az elvárásokat szerintem is.

Jónők, 30 év alatt alig hogy társkeresőzzenek, legalábbis nagyon ritka lehet, mert tíz ujjukra akad pali akárhova is mászkálnak.

2013. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!