Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy ilyen igényű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen igényű lány egy társkeresőn talál párt magának? Boldog lesz a párjával ilyen igények mellett?

Figyelt kérdés

Nézegettem a társkeresőn és olyan igényeket láttam, hogy csak néztem. És nagyon sok lánynál ezt látom, hogy igények vannak. Nem tudom az ilyen lányok álomvilágban élnek vagy tényleg könnyen megtalálják a párjukat. Sok ilyen szingli férfi lenne.


Ti ráírnátok ilyen igényű adatlapú lányra?

kor: 30-35 között

csillagjegye: Skorpió

magasság: min. 180 cm

testalkat: sportos

súly: min. 70 kg

végzettség: diplomás

foglalkozás: vállalkozás, középvezető, felsővezető

kereset (nettó): 300.000 Ft felett

családi állapot: hajadon nőtlen

gyerekek: ne legyen

- szeretne?: majd igen

dohányzás: nem

alkohol: ritkán

sport: legalább hetente


2013. jún. 10. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
pfff... az nem volt ott, hogy mennyit kér egy menetért?
2013. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem mert más a csillagjegyem :)
2013. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bocsi a csillagjegye az az övé, nem vár el egy ilyen csillagjegyű pasit :) de a többi stimmel
2013. jún. 10. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:
nem hinném, ez elég abszurd :D ez már tényleg felszínes világunk csúúúúúúúúúúcsa
2013. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Enyhén tényleg abszurd... és nettó 300ezer forint felett, két lábon járó pénztárcára vágyik :D
2013. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha pasi lennék akár lehet
2013. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen lány vagyok csak nem skorpió sose adtam le az igényeim és mégis sikerült!

Találtam magamnak egy Nyuszikát és nagyon boldog vagyok vele! Ilyen igények mellett is!

2013. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi van bunkókám? Az irígység beszél belőled? Ez betegség úgyhogy jobbulást!
2013. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!