Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én 22 vagyok a párom 47...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 22 vagyok a párom 47 éves.2hónapi kapcsolat után szakítottunk, de 10 hónap után nem bírtuk egymás nélkül és újbóli 2havi kapcsolat után összeköltöztünk. Fél éve együtt élünk. Kinek mi a véleménye egy ilyen kapcsolatról? Szerintetek meddig tarthat?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 20:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom legalább gazdag a pali
2013. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

ha te vagy a lány, akkor szánalmas.

márkönyvelem is a 0% omat, a sok idps "érett" pasira vágyó nőtől.

csak elfeljtik, hogy utánna ha szakítanak, vagy tönkremegy a kapcsolat, és emgcsalják őket, akkor ide jönnek sírni, és én (mi azok páran) öntünk beléjük lelket.


ha tevagy a srác, ugy más a szitu. ha tetszik, egészségedre.

2013. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ricsi vagyok és 22 éves. A párom sem gazdag,de én sem
2013. júl. 22. 21:03
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A névből arra gondolok, hogy a kérdező a pali.


Hogy meddig tart, az rajtatok múlik, mi azt nem tudhatjuk, sem téged, sem partneredet nem ismerünk.

2013. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

szerintem itt most kivételesen fiú a kérdező, csak a nevéből sejtem Ricsi23


szerintem addig amíg a nő elég öreg lesz ahhoz hogy már ne jöjjön be neked,,


MERT most azért nem hiszem hogy túl sok más tarhat egy ilyen kapcsolatban, én is örülnék ha lenne egy MILF-em akivel szexelünk, de azért nem tervezném az életem valakivel aki 25 évvel idősebb nálam, és mire 50 leszek ő már félig halott.

2013. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A 2/3 as-nak üzenem én vagyok a pasi és szerelmes. (és ez kölcsönös)
2013. júl. 22. 21:06
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

addig tart ameddig tart, a szerelem kiismerhetetlen. (de van egy olyan érzésem, hogy te 22 éves vagy a pasi, de javíts ki ha tévedek)

Az egyetlen gáz és ezt mindenki meg tudja neked mondani aki nagy korkülönbséggel volt a párjával és nem akart gyereket (mert gyerek elég macerásan, de sokszor kilőve), hogy a párodat nem biztos, de sokan elveszítették így 40-50 éves korukban.

Akkor egy nagyon nagy leejtőn mennél végig, főleg azért, hogy az utolsó években látod, hogy a szerelmed mennyire kezd leépülni, lelassulni, nyugdíjba menni és unatkozni otthon amíg te lehet karriered csúcsán vagy, stb.


Nekem mindig is megvolt ez az együtt megöregszünk, együtt átélünk dolgokat, együtt nyugdíjba megyünk és hasonló álmodozásom, ezért nekem nagyon ki van lőve egy idősebb partner. Jelenleg egykorúval vagyok, és eddig ez a legjobb. Együtt szerezzük azokat az élményeket amik a korral jönnek.

Az idegesítene, hogy a párom már átélt mindent amit egy felnőtt ember átélni tud és én csak most kezdem átélni őket.


De hát pap és papné...

2013. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Komolyan egy 47 éves nővel vagy? Respect man.

Én egy 49évessel vagyok, bár csak alkalmanként, de csak azért mert én nem akarok többet, mert engem eléggé zavar a korkülönbség. Pedig én már elmúltam 30 is.

2013. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mind a ketten elég extrémek vagyunk és élvezzük a helyzetet.
2013. júl. 22. 21:17
 10/20 anonim ***** válasza:

lol utolsó hát akkor ebben már semmi extra nincs, egy felnőtt van egy felnőttel,, azért ha 30-on túl vagy ott már eléggé elmosódik ez a korhatár. Szóval kb a saját korosztályommal vagyok együt!!...juhuu bravó hurrá -_-(ásít)


De igen, a különbség persze számít, de nem úgy hogy wow idősebb nővel van

2013. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!