Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem ertjük teljesen egymas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ertjük teljesen egymas nyelvet, tud ugy müködni egy kapcsolat? O magyar en angol.

Figyelt kérdés

Angliabol jöttem és itt vagyok hallgato egy eve es meg egy evet. Egy egyetemista Lany felkeltette az erdeklödesem és meghivtam kavet inni büfebe, kiderult nem beszeli jol nyelvem és én se tul jol magyar. Azota ketszer mar ketszer volt talalkozas, gyonyoro mosolyog ram. Nem tudunk tul sokat beszelgetunk mert az angol ismerete nem jo es csak en magyar beszedemen mulik a tema. Ez nagy akadalyt jelenthet? ELhivjam szorakozas esti buliba?

Ö 19 en 21 eves vagyok


2012. nov. 28. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem megpróbálhatod.
2012. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
valaki hasonlo helyzete erdekelne, vagy a Lany helyeben mit gondolna erröl. de köszönöm te valaszod
2012. nov. 28. 15:52
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Trololóóó :D

Amúgy akadálya nincs a dolognak... Legalább tudjátok egymást inspirálni a tanulásra... Épp ezért "büdös" a kérdés...

2012. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, bár szerintem megpróbálhatod, ha kedvel, akkor majd csak megértitek egymást. Mellesleg nem is beszéled a nyelvünket olyan rosszul. Good luck:)
2012. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
thank you! :) edes anyam sokat tanitott! ö szinten magyar igy szamomra magyar lanyok gyönyöru
2012. nov. 28. 15:58
 6/12 anonim ***** válasza:

így egy kicsit érthetőbb, először én is fake-nek gondoltam, mert mondjuk a helyesírásod nem rossz

szerintem semmi akadálya, te jól beszélsz magyarul

2012. nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
o is beszel en nyelvem, de akcentus kulonbsegek nehezitik feladatot megertsuk mit mondunk. sokat van konyvtarban okos lany nagyon. remelem ma is talalkozunk es talan elhivom este
2012. nov. 28. 16:05
 8/12 A kérdező kommentje:
helyesirasom jo, nekunk egyetemen van magyar ora hetene ketszer. beszelunk karacsony, husvet es edes anyam is ha meg kerem magyarul beszel es tanit
2012. nov. 28. 16:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem ért téged magyarul, amikor jobban írsz, mint egy két magyar ember.. Teljesen érthető vagy, úgyhogy nem hiszem, hogy gátolna ez titeket bármiben is. Szerintem hívd el valahova.

Egyébként nekem volt külföldi barátom, aki ráadásul nem tudott magyarul csak németül, amit én nem beszélek és angolul, amit néha nem értett meg. :D Na, de lényeg, hogy ha mi így megértettük egymást, akkor ti is fogjátok. :)

2012. nov. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Irni konnyebb mert hasznalok szotart es jobban atfontolhato a mondat, mint szemelyes talalkozas alkalman. Es hogy alakult a kapcsolatotok?
2012. nov. 28. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!