Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Párkapcsolatom van (szerelem! ) de mellette van egy srác akit megkedveltem és viszonzott a vonzalom . Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom.. tényleg szerelemből .. de mellette van egy srác, eddig nem érdekelt, de ahogy megismertem, megkedveltem (nem szerelmes lettem, csak kedvelem).. megbeszéltük hogy nem avatkozik a kapcsolatunkba, de ha szingli lennék simán működne a dolog(és ez nem csak az ő részéről van így, hogy működne a dolog vele, hanem szerintem is) de mégis ott a barátom akit szeretek.

2013. júl. 24. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy másik ember, aki el tudott gondolkodtatni, aki meg tudott benned valamit mozgatni, akkor már régen nincsen minden rendben a kapcsolatodban...
2013. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne beszélj a vonzalom tárgyával. Ne, ne írd hogy: "de" "de". Ha valóban a párod kell, és őt szereted, akkor a másikat hanyagold.
2013. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Barátod van, szerelmes vagy, vele maradsz.
2013. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen szerelmes vagyok belé, ha vele vagyok minden rendben .. de lehet hogy csak a gondolataimat mozgatja ez az egész
2013. júl. 24. 12:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha újra vágy miért maradnál a régi mellett?!:o
2013. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első hozzászólóval értek egyet.Ha annyira minden rendben lenne a párkapcsolatodban,és tényleg szerelmes lennél,akkor nem kérdeznél itt ilyeneket.
2013. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Feltettél egy kérdést amire megadtad a választ, ennyi.
2013. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Érdekes én 4 éve vagyok a párommal, de soha nem estem kísértésbe v gondolkodóba, pedig volt aki próbálkozott. H miért van ez?? Mert ÉN TÉNYLEG szeretem a páromat és eszembe sem jutna azon gondolkozni h milyen mással. Aki annak ellenére h tudja h van nekem Ő, próbálkozik, azzal még baráti viszonyt sem tartok fent. Aki felfogja h nem vagyok szabad és tud barátként viszonyulni hozzám, azzal barát maradok.
2013. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mégsincs minden rendben ha beférkőzik egy 3. fél.! Nem ő avatkozik bele a kapcsolatodba, hanem te kacsintgatsz ki belőle. Te már gondolatban a másikkal összejöttél, de még ott a barátod akit szerethetsz, kedvelhetsz ugyan, de szerelemmel semmiképpen sem. Mi a kérdés? Szakíts e vagy sem? Ha gond van azt beszéljétek meg a pároddal! Ha már másra vágysz vess véget a jelenlegi kapcsolatodnak! Neked kell eldöntened! De semmiképp se cseszd át a barátod ha ő rendes volt veled és nem nem vágott át!
2013. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez csak duma, 1-esnek igaza van.
2013. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!