Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek sosem történt olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek sosem történt olyan, hogy egy kapcsolatban/házasságban voltatok de egy harmadik fél is bekerült?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem,mert ha itt ilyen témában tesz fel vki kérdést egyből jönnek a kritizáló és álszent válaszok/válaszadók,hogy:" Miért kellet egy kapcsolatot/házasságot tönkretenni és belefurakodni!?"


Szerintem egy jól működő kapcsolatba /házasságba nem lehet befurakodni vagy szétszedni egy párt ha azok tényleg szeretik egymást !



2013. júl. 24. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Te sem érted.


Igen, nekem is volt ilyen, és mi lett? Szépen szakítottam a régivel. NA akkor ha már bele akar furakodni valaki, és a másik vevő rá, akkor döntse már el, hogy KIVEL akar lenni. Ne menjen a másik háta mögött félrek***-ni, az meg közben otthon főz rá, teszem azt.

2013. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
De történt,és nem kívánom senkinek.
2013. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem,hogy jön egy másik lány/fiú és az direkt szétakarja szedni az adott párt. Hanem,hogy az adott párból az egyik valamilyen úton-módon (pl munka során,az utcán,buszon,vonaton,vagy bárhol máshol) megismer vkit és kialakul köztük vmi.
2013. júl. 24. 15:02
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, és? Akkor ha a jelenlegit választja, távolodjon el a kis tetszetőstől, ha meg az újat választja, akkor pápá régi...

De nem szeretik inkább mindkettőt maguk mellett tartani, akár évekre. Aztán ne legyenek ezért bunkók?

2013. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*De nem, szeretik*
2013. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

tetszik a kérdés, de kedves kérdező nagyon sajnálom, de a harmadik az új, az új az csábítással ér fel, sőt minél többet beszélgetnek, az ember fejét képesek elcsavarni, ezek érzelmek, de ezért van az embernek agya, hogy használja, sajnos sokan későn jönnek rá, az már eső után köpönyeg, így nem lehet visszacsinálni,

én az első jeleket észrevettem, úgy csináltam, mint aki nem lát, amikor már el telt bizonyos idő, akkor nagy kínok között, de elköltözött, a harmadik meg nem vált be, hát így járt

2013. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4: látom te is jártál úgy,hogy vki más is szemet vetett a párodra. Vagy ő egy más vkire
2013. júl. 24. 15:17
 8/13 A kérdező kommentje:

5:

jó,így járt- így járt de vmi miatt mégis inkább mást választott és elment. (hogy az új nem vált be az más kérdés)

2013. júl. 24. 15:21
 9/13 anonim ***** válasza:

volt.

egy idő után hármasban nyomtuk, isteni volt. : )

2013. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Történt... Nem tudtuk/mertük bevallani magunknak az exemmel, hogy totál gáz már a kapcsolatunk. A megszokáson kívül semmi nem tartott össze bennünket, pedig "csak" 3 évig voltunk együtt. Jött egy harmadik, miatta mertem végre lépni, és vele vagyok immár 11 éve. Lehet kővel dobálni, de az a kapcsolat halott volt. Próbáltak elcsábítani az "új" mellől is, de soha nem adtam magam. Kellünk egymásnak és pont. A kislányunknak is kellünk mindketten. :)
2013. júl. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!