Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki szünetet kér egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szünetet kér egy kapcsolatban az egyenlő a gondolkodási idővel? Vagy azzal hogy esetleg egy harmadik fél is jelen van a kapcsolatban? Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy van harmadik fel, de az viszont biztos hogy nem szeret igazan es szakitani akar , csak egyszerubb idot kerni...
2012. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem minden kapcsolatban ugyanazt jelenti. Én ha biztosan tudnám, hogy szakítani akarok, nem kérnék szünetet... Akkor minek, jobb ha hamarabb kimondjuk és nem húzzuk az időt. Én például akkor kérnék szünetet ha valamiért nagyon haragudnék a páromra és kellene pár nap, hogy lehiggadjak és rá tudjak nézni düh nélkül.
2012. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez nagy mértékben függ az előzményektől... de én nem gondolnám, hogy harmadik fél is lenne, mert akkor nem szünetet kérne, hanem szakított volna...
2012. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában amikor időt kérsz végig gondolsz egy választást tudom nem fair dolog de én is kértem időt.De úgy választottam ahogy a szívem súgta.Úgy érzem jól tettem(akár milyen csunya is)Az esetek töbségében egy fiú/férfi fejében ez zajlik le.Ez most így őszintén egy 22/F-től!azota eltelt 3 év.aki vesztet a gondolkodásban 3 kapcsolaton van túl és ebböl 2 ő cseszett el.HA férfi vagy kedves kérdező soory de a lányok sem különbek!
2012. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A csúnya nem a hölgy hanem a döntés módja!
2012. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha egy kapcsolat oda jut hogy az egyik fel idot ker akkor az mar reg rossz. ha szeretsz valakit es boldog vagy akkor nem kersz idot atgondolni,mivel nincs mit atgondolni. ha idot kersz akkor valami nem stimmel es kar is folytatni.
2012. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!