Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érez valamit irántam? Számítha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit irántam? Számíthatok komoly dologra? (azt hiszem, belezúgtam)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, a fiú velem egyidős. 1 éve ismerkedtünk meg a suliban. Ő kezdeményezett és az első pillanattól olyan érzésem van, mint mással azelőtt soha..

Sokat bókolt, néha csipkelődtünk aztán már chateltünk is. Találkozgattunk egy ideig, de mikor megtörtént az első csók másnap megbeszéltük, hogy korai volt ő pedig kerülni, hanyagolni kezdett. Chaten néha megkérdezte miujság velem, de ennyi. Már hozzászoktam a dologhoz, gondoltam éretlen erre újból keresni kezdett. Egyik beszélgetésünkből azt szűrtem le, hogy nem érdeklem különösebben (az a baj, hogy néha megnyílik de gyakran csak teszi a keményet). Szóval ezután én hanyagoltam.. Hasonló macska-egér játék ment, hol rideg volt, hol kedves egészen fél évvel ezelőttig, mikoris szerelmet vallott nekem, majd én is neki de aztmondta felejtsük el, csak fellángolás volt. Ezután 4 hónapig egyáltalán nem beszéltünk de nem tudtam kiverni a fejemből. Úgy 2 hónapja megint keresni kezdett azzal, hogy hiányzom és fontos vagyok neki. Bizalmatlanul, de megadtam a lehetőséget mert nagyon erős amit érzek iránta.. Most sokat beszélünk komolynak tűnik, bizonyítani akar, de nagyon félek, hogy ismét felültet. De bármi van a végén mindig belátjuk, hogy rossz ha nincs képben a másik. Valaki tanács? Tapasztalatok? Előre is köszi!



2013. júl. 25. 10:17
 1/5 Baccardi01 ***** válasza:

Szerintem igazából még ő sem tudja, hogy mit akar.

Van benne valami, amit írtál, hogy éretlen még.

2013. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom, mert kitartó és a személye is komolyodott, csakugye sokadik esély és kevés bizalom.
2013. júl. 25. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már most megmondanám neki, hogy ez az utolsó esélye, úgy játsszon vele.
2013. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, kicsit éretlen. Ne várj sokat tőle^^
2013. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
térjetek vissza a témára 5év múlva hidd el teljesen más lesz...
2013. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!