Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök a tanárnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök a tanárnőmnek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. És van egy tanarnő aki nagyon tetszik nekem. Sokszor ha elmegy melettem a folyosón mélyen a szemembe néz vagy mosolyog. És észrevettem hogy órán néha bámul és olyan is volt hogy odanéztem és hirtelen elkapta a tekintetét. Kezdeményeznék de nemtudom hogy mivel irtó zavarban vagyok ha beszélnem kell vele.

2013. júl. 26. 15:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
és te például kinyalnád őt? vagy szexuálisan nem érdekel? de most komolyan...
2013. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem fejezd be a képzelgést kérdező.
2013. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy tanárnő vagyok. El kell, hogy mondjam, sosem kezdenék semmilyen nemű diákkal, mert diák! Nem is kezdenék flörtölésbe, nem bátorítanám, sem semmi hasonló. Sajnálom, hogy kiábrándítalak, de valószínűleg félreértelmezed ezt a dolgot, belelátsz olyat, ami nem valós, de te szeretnéd, ha az lenne.
2013. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mmmm, Tanárnő kérem, én már nem vagyok diák, de szívesen tanulnék magától ;)
2013. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!