Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el azt akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el azt akit teljes szivemből, mindenkinél jobban szeretek?!? Bár nem hiszem hogy erre lennének megoldások de azért mégis ha van valami mondhatnátok tippeket.

Figyelt kérdés

Soha senkit nem szerettem ennyire még mint Őt. Ha arra gondolok milyen jól el voltunk. Ahogy rám nézett, ahogy megölelt, az emlékekre egyszerűen úgy fáj hogy leírhatatlan. Hogy nem lesz még 1 olyan nap amit miatta várhatnék hogy mikor ír, hogy fent maradunk egymás miatt egész este, hogy találkozzunk, együtt aludjunk, át öleljük egymást.

A probléma az hogy én szerelmes vagyok belé ő viszont csak simán szeret(ett) végül is még csak 1-2 hónapja ismertük egymást lehet érthető hogy ő mondjuk nem szeret bele valakibe olyan hamar.. na mindegy el is voltunk meg alakultak is a dolgok viszont ráírt a volt barátnője akibe szerelmes volt de nagyon rég nem beszéltek már mert össze vesztek.. és hát újra szereti..

Nem tudom mi lenne a jó megoldás.. ha nem beszélünk az se jó, ha beszélünk az se.

Valaki valami?? (ami nektek bevált esetleg)

Amúgy még az is jobb lett volna ha megbánt úgy hogy megutáljam.. akkor legalább el tudnám felejteni és nem szenvednék minden nap.. :'(



2013. júl. 26. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem kezdj el ismerkedni másokkal, talán úgy könnyebben menni fog.De ne beszélj vele mert azzal csak rosszabb lesz a helyzet. El kell fogadtatnod magadban, hogy ő nem volt szerelmes beléd és simán ott hagyott a másikért. Csak így tudod lezárni
2013. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, lehet ez nem fog segíteni, de nézd az időt, s majd később, a percmutató húsba vágó lassú kattogása ráébreszt arra hogy nála volt/van/és lesz is fontosabb dolog az életedben.
2013. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Foglald el magad, keress pozitív élményeket, menj társaságba, ismerj meg új embereket, beszélgess a szomszédokkal, sétáltasd meg a nagyi kutyáját, és próbáld meg elfogadni, hogy most ezt dobta a gép. Bízz benne, hogy jön más, jön jobb. Próbáld meg fejben félretenni magadnak azt, ami ebből jó volt, azt őrizd meg, vidd magaddal, mint egy szép emlék, és próbálj meg továbblépni.

Ha el tudod magaddal fogadtatni, hogy ez így jó döntés volt, mert később úgyis ez lett volna a vége, tehát jobb most, mint később, az használ.

Nehéz, de felül kell emelkedned a fájdalmadon. Ez több hónap is lehet, szóval ne várj olyan váltást, mintha megnyomtál volna egy gombot. Kitartás!

2013. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is voltam így és több hónap kellett mire kihevertem. Úgyhogy hosszú lesz de gondolj arra hogy X idő múlva az új pároddal aki szeret téged milyen boldog leszel és milyen jó hogy nem ragadtál le az előző kapcsolatodba. Mert jönni fog más hidd el és NAGYON boldog leszel!! Nálam is így volt és mindenkinél:)
2013. júl. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is! Én is inkább utáltam volna mintsem szenvedjek miatta. De elmúlt, ha hiszed, ha nem, neked is el fog múlni! :) Kösd le magad, ismerkedj!

Próbálj ne gondolni rá, ne gondolj arra mi történt köztetek. Értékes ember vagy, akire ott vár valahol az igaz. Nem véletlen, hogy nem vagytok együtt! Kapcsolódj ki, elfog múlni, kitartás! :)

2013. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez tortent, az elso honap kegyetlenul nehez volt...mar nem jott tobb jatekos sms, "talalkozunk a hetvegen?" iras...az ex ujra megkaparintotta. Mondjuk en nagyon haragudtam, mert velem emiatt gyorsan es meltatlanul zarta le, de igy is pocsek volt. Az ido viszont segit es talan a tudat, hogy mas is atveszelte valahogy. Remelem mar jobban vagy :)
2013. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!