Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már úgy, hogy elhanyagolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy elhanyagoltátok a kedveseteket, ő pedig összejött valaki mással, akivel jól érezte magát, de végül mégis egymáshoz találtatok és okultatok az elkövetett hibákból?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ne reménykedj..
2013. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ez történt, csak én a másik fél voltam. Azért az "elhanyagolás" önmagában nem volt elég ok, inkább az az érzés, hogy nem szeret igazán, úgy éreztem, így nincs értelme a dolognak. Nem keveset udvarolt, mire újra összejöttünk, ennek kb. 2 éve, és azóta is érzem, hogy mennyire szeret... :)
2013. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez szuper, gratulálok nektek, sok boldogságot :)
2013. júl. 21. 14:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy voltam, mint az egyik válaszadó, hogy nem éreztem úgy eléggé, hogy szeret... és én nem is hittem ebben soha, hogy van értelme egy kapcsolatot újrakezdeni.

Mi a szakítás után nagyon jóban maradtunk, mert egyébként az összhang mindig is meg volt köztünk, és a másik volt az, akivel a legboldogabbak vagyunk, csak hát nem úgy mutatta ki, hogy szeret, ahogy én "elvártam".

A szakítás után másfél évig tartott, mire újra összejöttünk, mivel én közben mással voltam, csak mégis őt szerettem, még ha próbáltam is elnyomni.

De nagyon sokat kellett bizonyítania, hogy elhiggyem hogy tényleg szeret (bár mindenki szerint látszik rajta, hogy mennyire szerelmes, csak hát ez így önmagában kevés volt).

2013. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nektek is nagyon sok boldogságot ! Örülök, hogy így alakult!
2013. júl. 21. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:
ilyen nincs sajnos ha össze mással az esetek többségében marad is kiveve a tiniszerelmeket..miért jönne vissza ha van más és beleszerez nekem ilyen nem volt hozzám nem jött vissza
2013. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem 1éve hagyott ott,március óta a telefont sem veszi föl,nem tudok róla semmit. Akkor én még reménykedhetek?

A 1,5-2év szünetből még van 1évem.

Nagyon nagyon szerettem...

2013. szept. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!