Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet oldani?

Figyelt kérdés
7honapja vagyok egyutt a baratommal nagyon szeretjuk egymast de most hogy jon az iskola sokat kell majd tanulni es igy majd kevesebbet fogunk talalkozni hetente 1x es nem tudjuk hogy fogjuk kibirni. En biztos hogy kifogom birni mert mindent meg adnek erte. Megkerdezem tole hogy kibirjuke es mondja hogy remeljuk. En is remelem de ezzel nem nyugtat meg:( Kerlek adjatok tanacsokat. Elore is koszonom!

2013. júl. 28. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
tanuljatok együtt :)
2013. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem menne mert akkor egymassal foglalkoznank:( Es meg elfelejtettem irni hogy 1 orara lakunk egymastol
2013. júl. 28. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit nem adnék én heti egy találkozóért! De munka mellett, két gyermekes között még ennyi se jön össze...

Úgyhogy örülj annak, ami van! :D

2013. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindent meg lehet oldani csak akarni kell.

Tanuljatok eredményesebben, szelektíven. Kevesebbet tanuljatok és csak azokat a tantárgyakat amivel tovább akartok menni.

Utána lesz idő egymásra is.

2013. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En kibirnam es orulnek is neki de az a baj hogy nem csak tolem fugg :/
2013. júl. 28. 15:19
 6/7 A kérdező kommentje:
De hogyha o rosszul tanul akkor eltiltjak tolem es az csak rosszabb
2013. júl. 28. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:
mirt nem adnek azert ha hetente 1 x lathatnam a baratnomez -.- ne legyel mar ..... en havonta vagy 2 havonta latom 2 hetre szoval na 25 F
2013. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!