Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglehet oldani hogy össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hachiii kérdése:

Meglehet oldani hogy össze költözzünk?

Figyelt kérdés
16 vagyok a barátnőm 14 és azt szeretnénk megoldani, hogy összeköltözhessünk. Anyum vállalná, hogy lenne a gyámja. Viszont a barátnőm anyja elég szigorú. Szerintetek megoldható?

2013. júl. 21. 20:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha valami e-mail címet tudnátok ahol ilyenekkel foglalkoznak és ott fel tudnám tenni a kérdést az is nagy segítség lenne. Előre is köszi.
2013. júl. 21. 20:35
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd anyukájának beleegyezése nélkül, gyakorlatilag kivitelezhetetlen. Egyébként szerintem sem kellene ezt elkapkodni!
2013. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ez jó ?
2013. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért akartok összeköltözni?
2013. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mit akartok gyerekek???
2013. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért lenne jó, mert szeretjük egymást és elég rossz a kapcsolata a szüleivel, ha még sokáig velük kell lennie teljessen tönkre tennék lelkileg. Már így is alig bírjuk egymás nélkül.
2013. júl. 21. 20:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a gondolatot is felejtsétek el. Ha az én lányom lenne, feljelentenélek, hogy zaklatod a 14 éves lányomat. És ezt nagyon komolyan mondom. Szép dolog a szerelem, egy bizonyos határig.


Ha szétmentek, mi lesz? Visszakülditek, mint egy csomagot? Mi lenne a lelkével?

És ne gyere nekem az örök szerelemmel, mert elmúltam 35, a télapóban sem hiszek.

A szomorú az, hogy anyádnak sincs több esze, mint neked, pedig ő elvileg felnőtt.

2013. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden 14-16 éves azt hiszi hogy ha nagyon szerelmesek nem tudnak élni egymás nélkül. Ilyenkor mint 14 évesnek pokol otthon az élete, mert a szülők szigorúak.

Szerencsére a gyámsági jog nem vehető csak úgy el a másiktól. Nyomós okok kellenek hogy valakitől elvegyék a gyámsági jogait. Azt hogy szigorúak a szülők az nem ok.

Amíg az édesanyja és édesapja nem mond le a gyámsági jogairól addig ők a gyámjai.


Fogadd el azt hogy a fiatalok vagytok és hetente párszor találkoztok. Együtt jártok, és élvezitek a fiatalságot. Majd ha 18 éves lesz a lány és még együtt lesztek akkor majd összeköltözhettek.. Addig várjatok, úgysem tudtok mit tenni.

2013. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát köszi 2 év télleg nagyon sok és én normálissan kérdeztem. Nem azt kértem, hogy kiosszanak és nem is azt hgoy megfenyegessenek. mások között van 7év. Szerintem a 2 nem sok.
2013. júl. 21. 21:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Gyerekek vagytok még mindketten.

Mióta tart a nagy szerelem? Legfeljebb néhány hónapja, ugye? Teljesen igaza volt az egyik előző válaszolónak, hogy ha most akár össze is költöztök, akkor mi lesz néhány hét esetleg hónap mulva, amikor szétmentek? A gyámság nem annyi, hogy néhány hónap után véget ér. És milyen alapon lenne anyukád a gyámja? Nem biztosítanak a barátnődnek megfelelelő életkörülményeket? Nincs ruhája, cipője, nincs mit ennie, nincs víz, villany a lakásukban, brutálisan bántalmazzák otthon? Mert még ilyenek esetében sem biztos, hogy gyámság alá helyeznek valakit. Az pedig nem indok, ha anyu szigorú és egy 14 éves kisányt nem enged hajnalig bulizni valahol.

2013. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!