Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fordult már elő veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haemorgen kérdése:

Fordult már elő veletek, hogy a nő akit szerettetek kegyetlenül megszívatott és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
mással smárolt a szemem láttára részegen egy buliban
2013. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor összehoztuk az első édeshármas, a barátnőjével együtt kegyetlenül megszívott.
2013. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Synesztro ***** válasza:
100%
25/F Igen, és én hülye még el is vettem. Egy szép nap, mikor dolgozni voltam, a legjobb barátnője felhívott, és elmondta, hogy épp a megyei kórházban van abortuszon egy másik sráctól, nehogy megtudjam. Ami a csattanó: elmondta azt is, hogy a 3 éves házasságunk alatt ez volt 3ik ilyen eset, a 3ik különböző szeretőjétől. Mire este hazaért, én már elcuccoltam a lakásból haza a szüleimhez, és a válóperes ügyvédtől is megfordultam a papírokkal. Elé tettem, közöltem vele hogy mindent tudok. Nem sírt, nem könyörgött hogy maradjak, zok szó nélkül aláírta, és csak annyit mondott, hogy ezt még megbánom. Ez a megbánás a válásunk után a bírósági procedúrákban merült ki (olyan 500.000Ft), mivel úton útfélen feljelentett, és elérte hogy kirúgjanak az akkori munkahelyemről, most rajtam a sor, végrehajtást küldtem rá pénz tartozás miatt, és rávertem a 4milliós háztartozást is. Azon kívül nekem sikerült új életet kezdeni, van egy 28 éves gyönyörű bnőm, rendes állásom, egzisztenciám, és normális lakhelyem, őt meg miután körbement rajta az aki szeretett vna, most egy 30 éves c.gány fószerrel lakik, aki rendszeresen veri. És még csak nem is vagyok bosszúálló típus:S
2013. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző kommentelő, az exed megérdemli, hogy rendszeresen veri a palija, mert azok után, hogy 3x csináltatta fel magát és még ő akart kitolni veled, anyagi csődbe akart juttatni és a munkahelyed is ráment, még ő akart bosszút állni, hát egy leges legutolsó ócska aljas féreg, megérdemli a sorsát, pusztulás az ilyenekre. Az én történetem: kibalhézta a csajom a közös lakás vásárlását, megvettük, azonnal megváltozott velem, parancsolgatott, hisztériázott, féltékenykedett, nem mehettem sehova, minden barátomtól elszakított, még az anyámmal se találkoztam fél évig, oda se jöhetett hozzánk senki, de még ha a szomszéddal véletlenül összefutottunk a villamoson, reggeli csúcsidőben, akkor is veszekedett, hogy én csaltam (érted: a tömött villamoson... ezt az idegbeteget...) És utána amikor 3 évvel később elhagyott, azt hazudta a családjának, hogy ő tartott el engem, és amikor eléjük raktam a papírokat (megvolt az összes bérjegyzék és számlakivonat), akkor néztek, hogy milliókkal többet adtam bele a közösbe. Közölte, hogy barátom akar maradni, 43 db sms-t küldött 1 hét alatt, könyörgött a barátságért. Majd amikor az utolsó papírt aláírtuk, megfenyegetett, hogy még egyszer fel ne hívjam, mert feljelent. Egy héten belül terhes volt a következő pasitól (akinek már 3-4 gyereke volt több nőtől) és egy év alatt azt is kivágta, most egyedül él a zabigyerekével. Ja, és a munkahelyemről engem is kirúgatott. Hát kívánom neki, hogy soha ne szeresse senki, soha ne dugják meg és utálja mindenki, ahogy én is. A kis csendes gyilkos. (az anyja ugyanilyen, az is végigk...álkodta az életét, úgyhogy volt kitől örökölni.)
2013. szept. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!