Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Újra összejönnék vele. Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra összejönnék vele. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történet a következő: 2012 márciusában ismerkedtünk meg, április 1.-én kezdtünk el járni, ő két és fél évvel fiatalabb nálam (93 november és 96 február). Egy évig jártunk, nagyon boldogok voltunk. Azt leszámítva, hogy az ő édesanyja gyakran akadályozta a kapcsolatunkat, szinte semmi problémánk nem volt. Tökéletesen összeillettünk, nagyon közel élünk egymáshoz, a külvilág felé is nagyon boldognak és példaértékűnek látszott a kapcsolatunk.

Újév környékén kezdte úgy érezni, hogy nem szerelmes belém, de én az voltam, így együtt maradtunk. Ekkor kicsit megromlott a kapcsolatunk, gyakran veszekedtünk. Márciusban egy komolyabb veszekedés történt, ami miatt majdnem szakítottunk, de végül úgy döntött, hogy próbáljuk meg helyrehozni a problémás dolgokat. Sikerült is még jobbá tenni a kapcsolatunkat, mígnem március végén teljesen véletlenül meg nem ismerkedtem egy nálam 2 évvel idősebb lánnyal.

Ő kezdeményezett mindent, én elég passzív voltam, de tetszett a lány. Úgy éreztem, hogy már én sem vagyok szerelmes a barátnőmbe. El is mondtam neki, mire ő azt mondta, hogy ő pedig újra belémszeretett. Egy hetes szünetet csináltunk, ami után már ő is úgy érezte, hogy továbbra sem szerelmes, úgyhogy szakítottunk. Nekem úgy tűnt, hogy rájött, hogy miért akarok szakítani, és ezért egyezett bele a befejezésbe, pedig ő még szeretett. A tavasz folyamán

aztán nem lett semmi a másik lányból, nagyon hülyén viselkedett, elegem lett belőle, úgyhogy lassan megszakítottunk minden kapcsolattartást. Semmi sem történt közöttünk. Közben május elején a volt barátnőm összejött egy vele egyidős fiúval, aki kint él Németországban. Évente kétszer jön ide, alkalmanként 2-3 hétre. Eleinte örültem, hogy ő talált magának valakit, de aztán június elején találkoztam vele, és akkor kezdtem el úgy érezni, hogy én még mindig szerelmes vagyok belé.

El is mondtam neki, bevallottam mindent, hogy miért kellett szakítanunk, és hogy nagyon megbántam, bocsánatot kértem tőle stb stb. Azt mondta, hogy nincs harag, de nem fog velem újra járni, még ha nem lenne az a németországi barátja, akkor sem. Ezt nem élőben mondta, hanem chaten, ahol teljesen másként viselkedik, mint élőben. Élőben is próbálja megjátszani, hogy nem érdeklem, és dícsérgeti a barátját, hogy féltékennyé tegyen, de mindezt csak chaten tudja

hihetően csinálni, élőben nem, mert ismerem annyira, hogy tudjam, hogy nem azt gondolja, amit mond. Próbáltam finoman kedveskedni neki, egy éjjel rózsát tettem az ablakába. Reggelre eltűnt, de amikor elmondtam neki, azt mondta, hogy többet ne csináljak ilyent, hagyjam békén stb. Ez most volt, július elején. Szerintetek mit tegyek? Van rá esély, hogy újra együtt lehessünk? Nyilvánvaló, hogy azzal a fiúval nem lehet normális kapcsolatuk, ráadásul nekem

úgy tűnik, hogy az alak elég nagy nőcsábász, szóval nem maradna hűséges hozzá. Én szerelmes vagyok belé, szinte rá sem tudok nézni más lányra, de annyira, hogy most akárki jöhetne könyörögni nekem, hogy járjak vele, nem tenném, mert annyira szeretem. Nem tudok mit csinálni kínomban, az egész nyaram abból áll, hogy rá várok. Borzasztóan gyötör a lelkiismeretem is, amiért elhagytam. Már nem egyszer álltam közel az öngyilkossághoz is, nem csak gondolatban,

hanem szó szerint, fizikailag is. Mit tegyek? Hogyan vehetném rá, hogy megpróbáljuk mégegyszer? Segítsen valaki...



2013. júl. 29. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
túl hosszú szöveg.
2013. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de ebben a dologban érdemi tanácsot csak úgy lehet adni, ha ismered az egész történetet.
2013. júl. 29. 17:54
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Semmi értelme az újrakezdéseknek..
2013. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez általában így van, de a mi esetünkben nem, mert én átolvastam mind a 60 000 üzenetünket a facen, és a 7000 smsünket.. ezekben benne volt az összes veszekedésünk. És rájöttem, hogy milyen butaságokért történtek.. olyan apró hibákért amelyeket -ha újra összejönnénk- a magam részéről simán ki tudnék küszöbölni, a részéről pedig el tudnék viselni. Szóval ezeknek a kiküszöbölésével igenis lenne értelme az újrakezdésnek.
2013. júl. 29. 18:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos az Élet rendje az,hogy aki nem nekünk rendeltetett,azt elveszítjük előbb-utóbb.Volt időszak,amikor neked más csaj tetszett,most elérkezett az az időszak,amikor a volt barátnődet más érdekli.Sajnos ez egy tény,amin változtatni nem tudsz,maximum elfogadni lehet.Illetve érdemes tanulni a hibáidból,és keresni mást,akinél ezeket nem követed el.
2013. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Óóó, hát persze h ti mások vagytok.. mindenki ezt hiszi, aztán kiderül h nem.. képzeld, lehet h lesz olyan, akivel majd nem veszekedtek hükyeségeken..
2013. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez egy se veled, se nélküled kapcsolat már újév óta. Ő már azóta nem biztos benne, persze, az érzelmek nem múlnak el csak úgy, rengeteg a szokás, az emlék. De a felnőtté válás része, hogy elengeded az első szerelmet, ha az nem az igazi. Persze, van hogy az első az igazi, de abban nem érez egyik fél sem bizonytalanságot egy éven belül.

Harcolhatsz velünk, a barátaiddal, akárkivel, aki azt mondja, hogy szépen építsd le magadban, de az érzések nem véletlenek, nem vagytok egymáshoz valók, ezen kár keseregni. Minél később ismered fel, annál rosszabb, sajnos. Remélem, nem csinálsz semmi butaságot. Mindketten megérdemlitek a boldogságot, és meg is találjátok idővel. A párkapcsolatokban néha szakítunk, de ez az élet része. Megtanulod majd feldolgozni és idővel újba kezdeni. Akkor is, ha most tagadsz, és mondogatod, hogy még nincs vége, mert nálatok nem úgy van, mint a többi száz meg százezer kapcsolatban.

2013. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm amiket írtatok, de én arról szeretnék válaszokat kapni, hogy hogyan vegyem rá, hogy folytassuk, és nem arra, hogy megéri-e. Ha most sem sikerül, akkor majd tanulok belőle, de én mindenképp meg akarom próbálni. Ebben segítsetek, ha tudtok. Egyébként a saját közvetlen környezetemből tudok nem egy olyan esetet, ahol együtt voltak egy-két évig, szakítottak, később újra összejöttek, és most is együtt vannak és boldogok, sőt össze is házasodtak. Szóval tényleg nem minden újrakezdés végződik újra szakítással. És ha már az egyik válaszadó írta, hogy nekem is volt, hogy más csaj tetszett, most neki tetszik más, akkor megtörténhet, hogy ha én újra beleszerettem, akkor idővel ő is vissza akar majd jönni hozzám, nem?
2013. júl. 29. 19:16
 9/10 anonim ***** válasza:
de minek futnod utána? megmondta h nem szeret.. mit nehéz ezen felfogni?
2013. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ahogy én tévedtem, amikor szakítottunk, hogy azt hittem, hogy nem szeretem, ugyanúgy tévedhet ő is. És főleg azért van értelme ,,futnom utána'', mert szerelmes vagyok belé, és nem tehetek mást. Ezt bárki megértheti, aki volt már szerelmes...
2013. júl. 29. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!