Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok olyan sztorikat amikor exek újra összejönnek?

Figyelt kérdés

Akár, ha veled történt meg, akár az ismerettségi körötökben ... A szakítás indoka mi volt !?és érdemes volt-e újra össze jönni vagy csak rosszabb lett?

Nagyon köszönöm :) csak tanácstalan vagyok, nem tudom reménykedje-e még :-) :-(


2013. márc. 3. 13:06
 1/3 A kérdező kommentje:

és azt is kérlek, hogy mennyi ideig voltatok/voltak külön

köszi :-)

2013. márc. 3. 13:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyenem, bár ez még egy nagyon komolytalan kis kezdő kapcsolatocska volt. Az volt a szakítás oka, hogy nagyon gyerekek voltunk még, nem tudtunk igazán egymással mit kezdeni. Évekkel később újra összekerültünk, de nem tartott valami sokáig, max. 2 hétig és utána már véglegesen lezártuk. Ismerek ilyen sztorit amúgy a környezetemben, de ezek inkább se veled-se nélküled kapcsolatok, ezek folyton szakítanak meg összejönnek, mert nagyon szeretik egymást, de ha együtt vannak, csak az öldöklés megy. Ennek semmi értelme. Akkor van értelme újra kezdeni, ha még mindkét félben ugyanúgy megvannak az érzelmek ugyanolyan mértékben és meg tudják oldani azt a problémát, ami miatt szétmentek. Máskülönben nem megy.
2013. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi egyszer szakítottunk 2 hónap után de azóta a felesége vagyok.:) már 5éve. Különösebb sztori nincs, csak simán azt hittük hogy nem jó együtt aztán rájöttünk hogy nekünk együtt kell lenni.:) 1 hétig voltunk külön.
2013. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!