Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A 19 éves nővéremet megcsalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 19 éves nővéremet megcsalja a 23 éves barátja. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
6 honapja vannak egyutt. Egy nap atjott a noverem baratja,es felmentek a noverem szobajaba. En a szobamban voltam,ami a novereme mellett van. Nyitva volt az ajto. A srac egyszer csak kiment a folyosora telefonalni. Annyit mondott valakinek,hogy most ne zavarja,meg hogy en is szeretlek kicsim. Egyertelmu a megcsalas. Bar felek elmondani,mert a noverem nagyon szerelmes,felek, hogy el se hinne

2013. júl. 30. 22:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Milyen viszonyban vagy nővéreddel? Mennyire jöttök ki jól egymással?
2013. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el mit hallottál, a következtetést hagyd a nővéredre.

Ne azzal foglalkozz, hogy nem hinne neked, hanem hogy ha később kiderül, akkor milyen hatással lesz a kapcsolatotokra, ha megtudja, hogy te már n+1 hónapja tudod.

2013. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Néha veszekszünk apróságokon,de elég jól kijövünk. Mindent meg tudok vele beszélni.
2013. júl. 30. 22:37
 14/22 anonim ***** válasza:
Akkor összességében rendben vagytok. Ez esetben legyél picit titokzatos, de határozott is egyben. Mondd meg neki, hogy szereted őt, ezért arra kéred, hogy figyeljen oda jobban a barátjára. Ezzel nem árulsz el neki semmit azonnal, ugyanakkor felkelted az érdeklődését. Aztán vagy megfogadja és figyelmesebb lesz a sráccal, vagy megkérdi tőled, hogy ugyan miért. Utóbbi jobb mintha lerohannád mindenféle előzetes nélkül és kitálalnál. Ez esetben már vevő lesz a részletezésre, míg azonnali tálalásnál valószínűleg rosszul reagálná le.
2013. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 t_GaRami_a ***** válasza:
Szerintem mindenképpen mondd el neki főleg ha már komoly lesz a dolog nővéredék között és a barátja pedig szeretőként tart egy másik nőt. Ha pedig egyszer csak úgy lelépnek ketten nővéred elől akkor eléggé le lesz törve és lelki támasz kell neki. Jobb így hogy te mondod el én legalábbis biztos elmondanám nővéremnek.
2013. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
milyen BRO (tesa) vagy ha nem mondod el neki?
2013. júl. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
48%

Még ne mondj. Ez nem elég. Mitől vagy benne annyira biztos ,hogy egy másik csajnak mondta? nem lehet ,hogy testvérének vagy valakijének mondta?


Amúgy ha igaz amit gondolsz (ami nem kizárt) akkor lehet ,hogy a másik csajt is megcsalja. Úgy értem ,hogy ha van egy másik csaj lehet ,hogy azt meg a nővéreddel csalja meg. Tudom zavaros de ismerőseim között volt ilyen. Hogy egyszerre két nővel de egyik sem tudott a másikról.

2013. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Sajnos kizárt, hogy a testvérének mondta volna,mivel csak egy 19 éves öccse van.
2013. júl. 31. 16:19
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a jótanácsokat,azt fogom tenni,amit a kedves 13.válaszoló írt :)
2013. júl. 31. 16:21
 20/22 anonim válasza:
Én kiverném abból a szemétládából a szart is...
2013. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!