Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Inkább történet lenne mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Inkább történet lenne mint kérdés, a véleményekre vagyok kíváncsi, Olyan véleményeket kérlek ne írjatok ami azt tartalmazza mekkora rossz ember lehet esetleg a lány mert nem biztos, hogy az ő hibája minden? 20/F

Figyelt kérdés

Életem FAIL -ja akkor kezdődött mikor megismertem az exem. Egy koleszos nehéz nap után fáradtan fekszek az ágyamban és próbálgatom az új mobilnetet amit azelőtti nap kapcsoltattam be. Babrálok nézegetem a Facebookot, kábé sehol senki se chaten se sehol. Egyetlen egy ember volt fent chaten de fogalmam sem volt ki az vagy honnan ismerem. Na nem baj ráírtam: Szia, ki vagy, honnan ismerlek?. Innentől kezdve egy lánc indult el ami megállíthatatlanul pörgött, megismerkedtünk és 2 hónapig beszélgettünk. Két hónap után randit beszéltünk meg a Westendbe az új Mission Impossible filmre. Meg is néztük majd kimentünk a parkoló tetőre dumálni. Egyáltalán nem gondoltam úgy, hogy nekem van jövőm vele. Elváltak útjaink 2 hétig egyáltalán nem kerestem viszont ő megállás nélkül. Két hét után úgy gondoltam adok neki egy esélyt és megpróbálok még egy randit. Nem részletezném a második randit mert nagyon sokáig tartana, lényeg, hogy összejöttünk. Minden rendben ment haladtunk mélyült a kapcsolatunk és egyre jobban megszerettük egymást. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy elhanyagoltam, túlságosan elbíztam magam. Bírta, bírta majd egy napon feladta és szakított velem mondván, hogy nem foglalkozom vele eleget. Aláírom teljesen igaza volt és 120% -ban megértem amit tett. Rájöttem mit veszítettem és vissza szerettem volna kapni bizonyítani, hogy nekem fontos. 2 hónapig egy másik sráccal volt aki az elején mézes mázos volt majd átváltott az első sex után egy bunkó paraszt képébe. 2 hónap után szóba elegyedtünk a volt párommal és mondta, hogy nem jó a kapcsolata. Mondtam neki, hogy megyek ki külföldre örökre és nem jövök vissza. Könyörgött, hogy ne menjek nem akar elveszíteni. Rendben. Újra összejöttünk és onnantól kezdve és mindent odatettem érte. Rájöttem, hogy nekem Ő kell és onnantól fogva a tenyeremen hordoztam random virágok, gyertyafényes vacsorák és illatos fürdőzések. Tényleg amit férfi megtehet egy nőért azt én megtettem érte. Megkértem a kezét én úgy gondoltam, hogy megérdemli és vele lehet közös jövőm. Rájöttem, hogy elhamarkodtam...... Egy szép nyári szerdai napon épp hozzám tart a volt párom előre megrendelt Swarovski nyaklánccal várom és finom ebéddel a 1.5 évünkre gondoltam meglepem. Hát ő lepett meg.......Azt jött velem közölni, hogy neki szüksége van 1.5 hét szünetre, hogy elgondolkodjon rajtunk és kicsit szabad akar lenni. Megadtam neki....... Le is telt a szünet, majd jön át, hogy gondolkodott és szeretne még Agusztus végéig 1 hónap szünetet . Itt lesokkoltam és nem mentem bele inkább mert akármennyire is szeretem de hülyének nem fogom nézetni magam. Az indok az volt, hogy élni szeretne és szabad akar lenni.


Ennyit jelent manapság ha megváltozol valaki miatt és a tenyereden hordozod ráadásul komolyan is gondolod és megkéred a kezét. Ennyit ér az ha rendes vagy........



2013. júl. 31. 15:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Annyit még beleírnék, hogy mindent elsöprő szerelem volt a miénk....:(
2013. júl. 31. 15:48
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért a másik fél szempontjából (mivel hasonló cipőben járok, csak az én párom ki is ment külföldre...) nézve, eléggé megbánthattad azzal, hogy így elhanyagoltad. És valószínűleg megijedt, hogy ilyen fiatalon elköteleződjön. Én sem mentem volna bele a házasságba. 20/L
2013. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"jelent manapság ha megváltozol valaki miatt és a tenyereden hordozod ráadásul komolyan is gondolod és megkéred a kezét. Ennyit ér az ha rendes vagy......"


NEM, NEM. Ennyit ért NEKED és NEKI. Nekem ne általánosítgass. Kösz. Attól hogy valaki elhagy, mert te hanyagolod, még elhagyhat akkor is ha a tenyerén hordozod! Nem attól fog függeni hogy mennyire szeret! Ez számtalan dologtól függ. És amint látod ő még másokkal is kufircolni akar.

2013. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mikor kibékültünk megbeszéltünk egy tiszta lapot és rendben is volt minden, semmi gond nem volt teljes boldogság mostanáig mióta lement gyakorlatra azóta változott meg mióta megismerte az uj barátnőjét aki szintén szünetet tart a pasijával.
2013. júl. 31. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem szerelmes beléd igazán. Aki őszintén szereti a párját, az nem is tud másra gondolni, nem hogy szünetelgessen. 5 év után esetleg, de másfél év az fittyfene..szerintem.
2013. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van rá még esély, arra, hogy rájön, hogy szeret? Ha esetleg bedőlnek a dolgok vagy nem tudom milyen esetekben van ilyen.
2013. júl. 31. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Minta ha csak saját történetünket hallanám. Amúgy igen minden pasi szinte egyforma... Nekem is a pasim ebbe a hibába esett bele mint amibe Te. Ő is most mindent megakar tenni értem, gyűrű, gyerek stb... Csak hogy maradjak Vele és hogy Ő mennyire megfog változni... Srácok ha szerelmesek v.tok akkor foglalkozzatok is a másikkal és ne a bulizás meg a haverok legyenek a legfontosabbak meg a hülyeség...
2013. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez számomra 2 balekról szól, semmi többről. Egyikőtök se tudja mit akar.
2013. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!