Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van barátnőm és járunk is meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berti12 kérdése:

Van barátnőm és járunk is meg minden 3 honapja együtt vagyunk, de ő még nem szerelmes belém. Milyen módon tudnám azt elérni h ő is ugy érezen irántam mint én ő irántam? ötletek?

Figyelt kérdés
az votl a baj amikor összejöttünk a régi pasijával szakitottak és még akkor őt szerette.már nem szereti de még engem nemtudod megszeretni de probál

2013. aug. 1. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
És akkor mi alapján jöttetek "össze"? Szia, sajnálom a szakításod, de járunk? - Szia, aranyos vagy. Hát jó járjunk" és kész? Sosem tudtam megérteni.
2013. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyetertek az elottem szoloval :/ a szerelmet erezni kell, nem lehet kicsikarni. az vag van, vagy nincs...
2013. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én csak úgy tudok járni egy sráccal akibe hirtelen beleszeretek. Az egy dolog hogy pár hét vagy pár hónap után amikor a rózsaszín köd eltűnik már nem vagyok szerelmes, de akkor szakítunk is..

Ha az elején nincs a fellángolás akkor az később sem lesz..

Mi értelme a ti kapcsolatotoknak?? nem sok

2013. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de ugy van h en szeretem o nem de egyutt vagyunk csak o nem szerelmes meg belem :sss hogyan tudnam elerni h belemszeresen adjatok tippeket kerlek
2013. aug. 1. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
az a baj hogy erre nincsenek tippek :/ ha nem szerelemmel nez rad az nem valtozik kesobb se
2013. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem lehet sem kierőszakolni, sem tippekkel elérni. Ha ő nem érzi azt hogy szerelmes akkor te akár fejen állva zsonglőrködhetsz a golyóiddal miközben szerelmes dalokat dúdolsz akkor sem fog beléd esni...
2013. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szoval ha 3 honap alatt nem szeretett belem akk ezutan sem fog?((((
2013. aug. 1. 13:09
 8/8 anonim válasza:
Töltsetek több időt együtt,például menjetek el kirándulni stb. Legyél új számára úgy értve tereld el a figyelmét a finom új parfümöddel vagy izmosodjál egy kicsit.Hátha lázba hozza a kockahas,az extrém dolgok. Az ágyban is többet foglalkozz vele.
2013. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!