Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 éve vagyok együtt a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyok együtt a barátommal és most azt mondta, már nem szerelmes belém, hanem csak szeret. Pedig szerintem szerelem nélkül az egész . Mit gondoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 09:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
te szerelmes vagy?
2013. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
igen
2013. júl. 22. 10:05
 3/40 anonim ***** válasza:
Három év után a szerelem átalakul szeretetté.
2013. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Szerintem ez inkább szánalom. ha már nem szerelemes belém inkább szakítanék, csak hát én szerelmes vagyok belé
2013. júl. 22. 10:14
 5/40 sumpi ***** válasza:
Csábítsd el újra ébrezd fel a tüzet :)
2013. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 év után mondta az exem, hogy nem szerelmes, csak szeret. Én szerelmes voltam belé.

Nagyon sok minden történt az együtt töltött évek alatt (közös élet, közös gyerek, összesen 10 évet húztunk le együtt.)

Én hagytam el, ő szenvedett, hogy nem tud nélkülem élni, mindennél jobban szeret...stb.

Nagyot hibáztam, és már nincs visszaút.

Ezt csak azért mondom, ha szeretni szeret... Emiatt ne szakítsatok....

2013. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
100%
3 év az nagyon hosszú idő. "Szerelem" alatt általában azt a lángoló érzést szokták hívni. Amikor ő minden gondolatod, ő a legtökéletesebb, azt gondolod nincsenek hibái és mindent rózsaszínben látsz és fordítva. Ez az érzés egy idő után átalakul egy sokkal mélyebb, sokkal bensőségesebb érzéssé, amit egyszerűen csak szeretetnek hívnak. De attól még SZERET. Szerintem nem az a kérdés hogy "szeret"-e, hanem hogy hogyan viselkedik veled, milyenek a gesztusai, mik a tervei veled, letudná-e élni veled az életét stb... Tudod ha azt mondják neked "szeretlek" az csak egy dolog. Mondani könnyű mindent. Gondolkozz el azon, hogyan viselkedik veled, milyenek a gesztusai. Én 7 éve vagyok a párommal együtt, nem szoktuk egymásnak mondogatni, hogy "úgy szeretlek" stb... mert ezt nem mondani kell, hanem éreztetni.... Mit gondolunk mit tegyél? Hát ülj le a barátoddal és vele beszéld meg, ne idegen emberektől kérj tanácsot. Ezt a pároddal tudod csak megbeszélni.
2013. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Hát nekem úgy tűnik, hogy a szeretet a szerelemhez képest szánalom. Ha nincsen tűz a kapcsolatban az nem szerelmesek találkozása. Szívem szerint szakítanék... De nem akarok még
2013. júl. 22. 10:53
 9/40 anonim válasza:
Jól sejtem, hogy még elég fiatal vagy? Olyan 16-17-nek saccollak. Fiatal vagy még...
2013. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
20 vagyok.Rosszul gondolom?
2013. júl. 22. 11:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!